Rihanna

Amina na úvod svojho príbehu v stories začala tým, že nikdy nevidela význam v tom, aby obhajovala nepodložené klamstvá, ktoré si to nezaslúžia. V tomto prípade však nemohla inak a ozrejmila, že ide o klebetu, ktorú by nikto nemal brať vážne.

„V posledných 24 hodinách som si pripomenula, že žijeme v spoločnosti, ktorá hovorí o témach bez ohľadu na fakty a že nič nie je cez hranice. Dokonca ani počas obdobia, ktoré by malo byť jedným z najkrajších a najoslavovanejších v živote človeka,“ napísala.

Rihannina kamarátka Amina

„Musím prehovoriť, pretože tie klebety nie sú namierené len na mňa. Týkajú sa aj ľudí, ku ktorým mám veľký rešpekt a náklonnosť. Rih pokračuje vo svojom pokojnom, najlepšie oblečenom tehotenskom živote a ja sa vraciam k svojmu biznisu,“ dodala na záver príspevku.

Rihanna sa na reči podľa všetkého vykašľala a so svojou polovičkou sa vybrala na dovolenku. Paparazzi totiž pár dní po tejto kauze zachytili Rihannu a A$AP Rockyho spolu.

O nejaký čas potom dokonca Rihanna porodila krásneho synčeka, ktorého tváričku ale ukázala až po čase. S A$AP Rockym teraz dokonca privítali na svete aj druhé bábätko a nemôžu byť šťastnejší. Zdá sa teda, že ich vzťahom táto kauza ani len nezamávala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri)

Zdroj: Instagram/aminamuaddi, Vogue, Marca 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News