Rihanna

Zdá sa, že si jedna z najznámejších speváčok na svete, Rihanna, prechádza najkrajším obdobím vo svojom živote. Iba pred niekoľkými mesiacmi sa stala mamou, no čoskoro by chcela s A$AP Rockym ďalšie dieťatko. A v pláne je dokonca konečne aj svadba. Nemenovaný zdroj blízky páru to prezradil magazínu Heatworld.

V jednom z rozhovorov v roku 2020 Rihanna vyhlásila, že chce tri alebo štyri deti, kým bude mať 40. Minulý rok sa jej sen začal pomaly plniť. Na konci mája porodila chlapčeka, ktorého meno ešte neprezradila, no pred Vianocami svojim fanúšikom dala rozkošný darček a konečne ho ukázala.

@rihanna

hacked

♬ original sound – Rihanna

Rihanna túži po veľkej rodine

Zdá sa, že 34-ročnej speváčke sa život mamičky zapáčil. Potvrdil to aj zdroj blízky tomuto páru.

„Byť mamou zmenilo Rihannin život k lepšiemu vo všetkých smeroch. Ona a Rocky sú ako rodičia úplne synchronizovaní a milujú túto skúsenosť. Ako pár ich to veľmi zblížilo. Ri chce veľkú rodinu, nevidí potrebu zdržiavať sa a cíti sa pripravená. Teraz sa jej telo úplne uzdravilo a zotavilo z pôrodu,“ prezradil.

Rozkošný chlapček je prvým dieťaťom pre speváčku a jej partnera A$AP Rockyho, vlastným menom Rakima Mayersa. Potom, čo ju v roku 2021 nazval láskou svojho života sa zdá, že sú zamilovaní viac ako kedykoľvek predtým a povráva sa, že svoj vzťah by chceli aj zoficiálniť pred oltárom.

Rihanna a ASAP Rocky
zdroj: Instagram/rihannaofficiall

„Pred časom plánovali svadbu, ale museli to niekoľkokrát odložiť, pretože chceli prejsť tehotenstvom a potom vychovávať svojho malého chlapca aspoň šesť mesiacov bez veľkých rozptyľovaní,“ prezradil zdroj pre Heatworld.

„Riin rozvrh naozaj naberá na obrátkach, no nezabráni jej to, aby si na jar Rockyho zobrala. Chce to urobiť na Barbadose. Aj jej rodina je zaneprázdnená organizovaním krásneho plážového obradu, ktorý je naplánovaný na jej februárové 35. narodeniny,“ doplnil na záver.

Zdroj: Heatworld

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News