Fanúšikovia známej barbadoskej speváčky pociťujú deficit jej tvorby. Rihanna sa v súčasnosti najviac zameriava na svoje značky módy a dekoratívnej kozmetiky Fenty Beauty, Savage x Fenty. Naposledy spustila aj starostlivosť o pleť Fenty Skin. V rozhovore pre Entertainment tonight avšak uistila počúvajúcich, že na hudbe aj naďalej aktívne pracuje.

„Stále pracujem na hudbe a keď budem pripravená vypustiť to, bude to vonku. A vy nebudete sklamaní, keď sa tak stane. Bude to stáť za to,“ povedala Rihanna v rozhovore. Následne dodala, že sa vo svojej tvorbe nemieni unáhliť len preto, že ľudia na to čakajú. Ako uviedla známa speváčka, tento proces trvá dlho a svojim fanúšikom nechce poskytnúť nič nekvalitné.

Naposledy vydala ôsmy štúdiový album Anti. Od toho už ubehli štyri roky. V rozhovore pre Entertainment tonight si zaspomínala na svoje spevácke debuty, kedy pred 15 rokmi vyšiel song Pon de Replay. Nezabudla ani na desiate výročie obľúbenej pesničky What’s My Name či Love The Way You Lie.

„Som o desať, pätnásť rokov staršia. Myslela som si, že to bolo len pár rokov dozadu, ale je to dekáda a viac,“ uviedla Rihanna. „Som naozaj vďačná, že tu stále môžem byť a expandovať aj do iného podnikania. Som vďačná. Je to zábava a nemôžem si ani sťažovať,“ opísala svoje emócie.

Zdroj: Entertainment tonight

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.