instagram/rihfentyss, instagram/hollywoodmelanin

Talentovaná a príťažlivá barbadosko-americká speváčka Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, prekvapila závratnou osobnou novinkou. Svoje súkromie si aj napriek obrovskej sláve poriadne stráži, no najnovšie sa prevalila doslova horúca správa o jej partnerskom živote. V rozhovore pre magazín GQ jej nový muž prezradil aj plány do budúcna. 

Speváčka tvorila dlhoročný pár s miliardárom Hassanom Jameelom, no ich láska nevydržala a minulý rok vzťah ukončili, uviedli v magazíne People. Kto ďalší si získal žhavé srdce tejto krásky? 

Rihanna je už dlhší čas spájaná s extravagantným raperom ASAP Rockym, pretože podľa fotiek od paparazzov je viac než jasné, že je medzi nimi iskra. No Rihanna a ani Rocky sa nemali k tomu, aby oficiálne potvrdili, čo sa medzi nimi odohráva. Vždy to boli len dohady a všetko bolo pod rúškom tajomstva. Ich spoločné fotky však zaplavujú Instagram a sociálne siete pomerne často. 

Rocky si teda povedal, že je už na čase, aby o jeho láske k Rihanne všetci vedeli. 32-ročný raper pre magazín GQ potvrdil, že ich vzťah je vážny. Vyjadril sa o nej ako o láske svojho života. Aké je to byť vo vzťahu s touto divou?

„Ona je tá pravá,“ vyjadril sa zamilovaný raper o exotickej kráske, ktorá získala jeho srdce. Ďalej priznal, že si jednoducho nemôže pomôcť, no pri nej sa cíti ako zamilovaný teenager a je s ňou šťastný.

Musíte priznať, že Rihanne môže závidieť nejedna žena, nielenže ide o veľkého fešáka, ale po jeho láskyplnom vyjadrení túžiš byť hneď v tomto momente zadaná. Je na nich vidno, že sa úprimne milujú a spolu tvoria pár, ktorý je už dnes známy po celom svete.

Rocky je otvorený posunúť vzťah aj na vyššiu úroveň a pred rodičovstvom neuteká, na čo dodal: „Ak je to môj osud, tak som úplne pripravený.“ 

Je len teda otázkou času, kedy táto zamilovaná dvojica príde s ďalšou skvelou správou. Mladým spevákom prajeme veľa šťastia na ich spoločnej ceste a tešíme sa na fotky.

Zdroje: www.gq.com, people.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News