Ako sa správaš, keď ťa niekto ignoruje? Chvíľkovo alebo aj aj niekoľko dní, týždňov či dokonca mesiacov? Dokážeš sa cez to preniesť alebo to v tebe doslova vrie? 

Zisti, ako jednotlivé znamenia zverokruhu reagujú na to, keď ich niekto ignoruje. Pre každé znamenie je charakteristické niečo iné. Ak to je možné, radšej sa ignorovaniu vyhni a povedz na rovinu, že s niekým nechceš byť v kontakte. Inak sa ti to neskôr vráti.

Baran

Baran sa s ignoráciou dokáže vysporiadať pomerne dobre. Povie si, že je mu to vlastne jedno, že to nevadí a že ide ďalej. Aspoň mu ostane viac času pre seba.

Býk

Býk zatiahne do ignorácie aj city a všetko zvalí na tie. Ak budeš Býka ignorovať, hneď si začne myslieť, že ho nemáš rada. Veď prečo inak by si sa neozvala?

Blíženci

V Blížencoch sa budú biť ich dve osobnosti. Na jednej strane si povedia, že je všetko v poriadku, no na druhej strane by to chceli vyriešiť a chceli by vedieť, v čom urobili chybu.

Rak

Rak znáša ignoráciu tiež pomerne dobre a nerobí mu problém ignoráciu vrátiť. Väčšinou to dopadne tak, že ten, čo začal ignorovať ako prvý, má pocity viny a chce všetko napraviť. Rak tak vychádza zo „súboja“ ako víťaz.

Lev

Lev si ako prvé pomyslí, že ide o srandu, ktorá rýchlo pominie. Keď sa však ignorácia stupňuje, stupňuje sa aj jeho frustrácia a hovorí si, že to už viac nie je vtipné a malo by to skončiť.

Panna

Panny ako perfekcionistky hneď myslia na to, že chyba musela nastať na ich strane a premýšľajú aj dlhé hodiny nad tým, čo mohli urobiť. Vždy zoberú vinu radšej na seba, než by ju zvalili na niekoho iného.

Váhy

Váhy sa navonok cítia vyrovnane, no v skutočnosti ich to poriadne trápi. Snažia sa však upokojovať tým, že je to v poriadku, že ony budú v poriadku a všetko sa vráti späť do starých koľají.

Škorpión

Škorpión sa s tým nekašle a danú osobu, ktorá ignoruje, hneď konfrontuje. Dožaduje sa vysvetlenia, prečo sa s ním odmieta rozprávať a neodíde skôr, kým sa nedočká odpovede.

Strelec

Strelec si myslí, že je všetko v poriadku a nahovára si, že daný človek sa určite čoskoro ozve alebo príde. Takúto istotu v sebe dokáže živiť poriadne dlho, kým si uvedomí, že ignorácia trvá dlhšie, než je obvyklé.

Kozorožec

Kozorožec dokáže ignoráciu pochopiť, pretože on sám často iných ignoruje. Nie že by s nimi nechcel tráviť čas, ale niekedy jednoducho zabudne odpísať na správu. Takže to dokáže tolerovať a odpustiť.

Vodnár

Pre Vodnára je ignorovanie doslova nočnou morou. Ihneď do toho vtiahne emócie a myslí si, že ho každý nenávidí a nič v živote už nedosiahne. Nahovára si, že keď nedokáže udržať ani vzťah, zlyhá vo všetkom.

Ryby

Ryby sa dokážu kvôli ignorovaniu veľmi ľahko uraziť, no dokážu to vrátiť aj späť. Dokonca s dávkou nadávok alebo posmeškov naviac. Ale napokon si povedia, že je to aj tak jedno.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.