Influencerka Lula

Influencerka Lula Almaksus (zaslobodna Gachulincová) na svojom Instagrame zverejnila prvú fotku s bábätkom. Zažartovala, že na jednom zo záberov, ktoré pridala, fotoaparát zdetegoval aj jej bruško, kde nosí svoju dcérku. 

Keď podnikateľka a influencerka Lula na Instagrame prezradila, že je tehotná, niektorí fanúšikovia to tušili, iní boli zase prekvapení. Už pod fotkou s Biankou Rumanovou, ktorú pridala po vysielaní Let’s Dance, sa špekulovalo o tom, že Lucii spod saténových šiat akosi vykúka bruško a môže byť tehotná.

Domnienky sa napokon potvrdili a ona ešte v ten deň fanúšikom oznámila, že je v druhom stave. S manželom Adnanom nafotili umelecké fotky, ktoré potom zverejnili na sociálnej sieti. A hoci Lula priznala, že už má prvý trimester za sebou, nechcela prezradiť, v ktorom je mesiaci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Influencerka Lula sa riadne pobavila

Iba prednedávnom odhalili aj pohlavie bábätka, no meno ešte budúci rodičia nechcú prezradiť. Pretože je vraj veľmi originálne a chcú, aby ho najprv malo iba ich dievčatko.

Ak Lulu sleduješ na Instagrame, možno si postrehla, že pred pár dňami priznala, že čoskoro ju čaká pôrod. Je totiž v poslednom trimestri tehotenstva, čo dokazuje aj fotkami, kde ukazuje svoje bruško. Podobnú sériu záberov zverejnila aj včera na svojom profile a druhá snímka ju poriadne pobavila.

„Cítim sa roztomilo, aj keď som taká maličká veľrybička!“ začala influencerka Lula pod najnovším príspevkom. „Čo je mega vtipné, že na druhej fotke v slide mi zdetegovalo ako tvár aj moju dcéru v bruchu LOL. Takže je to prvá spoločná fotka!“ zasmiala sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News