Smutná žena
Pexels/sobhan joodi

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Počas svojho života narazíš na mnoho ľudí. Niektorí ťa budú zbožňovať, no niektorí nie. Nič si z toho nerob. Nie si čokoláda, nemôžu ťa všetci milovať. Ale ako spoznáš, že ťa ľudia nemajú radi?

Ak sa nájdeš v nasledujúcich piatich bodoch, je viac ako jasné, že tvoj okruh ľudí ťa nemá príliš v láske. Nezavďačíš sa im ani vtedy, ak by si bola najlepšia na svete. Ale ako sa hovorí, radšej jeden pravý kamarát ako sto falošných. Možno je tak trochu chyba aj v tebe, robíš týchto 10 chýb, keď sa chceš niekomu zapáčiť?

Pokiaľ ťa to ale veľmi trápi, môžeš skúsiť naše rady, ktoré sme ti venovali v tomto článku. Ber to ako pomôcku, vďaka ktorej máš šancu u nich uspieť a stať sa obľúbenou.

Nevolajú ťa na stretnutia

Základný znak, ktorý ti to potvrdí hneď. Pokiaľ ťa ľudia nemajú v láske, je jedno či sú to spolužiaci, kamaráti alebo kolegovia v práci, nepočítajú s tebou. Neberú ťa ako súčasť kolektívu, nie si pre nich dôležitá, a preto ťa nevolajú na stretnutia, ktoré usporadúvajú.

Taktiež nemusíš byť zahrnutá do skupinovej konverzácie, kde si tieto stretávky plánujú. Podľa nich by si tam bola zbytočná.

Nepýtajú sa ťa na názor

Sprievodný znak toho, že ťa ľudia nemajú radi, je aj ten, že sa ťa nepýtajú na tvoj pohľad na vec. Si pre nich asi vzduch a nepovažujú tvoj názor za adekvátne hodnotenie. Nemyslia si o tebe, že by si im niečo dobré poradila alebo priniesla novú myšlienku. Možno by si to aj urobila, no to oni nevedia, pretože s tebou nechcú mať nič spoločné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife