Rozchod

Rozchod nikdy nie je príjemným obdobím. Najmä, ak prišiel nečakane a tvoje srdce stále ľúbi. Bolesť, ktorú človek zažíva, keď má zlomené srdce, je niekedy oveľa horšia ako tá fyzická. A preto máš úplné právo na to, aby si smútila, cítila sa zle, vyplakala sa. Len čas dokáže vyliečiť všetky rany, ale pomôcť k tomu môže aj dobrá hudba. Toto sú tie najlepšie skladby na to najhoršie obdobie.

Na jednej strane je vhodné vyplaviť zo seba všetky emócie, stres, sklamanie, hnev. Plač občas dokáže uľaviť aj srdcu, ale aj hlave. Na druhej strane plakať nemôžeš stále. Po rozchode je najhoršie počúvať smutné, zamilované piesne, ktoré ti pripomínajú slovami to všetko pekné, čo ste spolu prežili, ktoré ťa ešte viac rozcítia.

Ak sa chceš čo najskôr dostať z tohto obdobia a prekonať rozchod, potrebuješ hudbu, ktorá ťa znova nakopne a nabudí v tebe ženskosť, sebavedomie a na tvári ti vyčarí úsmev. Aj keď sa cítiš veľmi osamelá, mala by si sa smiať. Každá z nás je krásna, keď sa smeje, preto ten úsmev neskrývaj. Je to jednoducho osud a do tvojho života príde niekto lepší. Po každej búrke príde slniečko a aj napriek tomu, že teraz to možno bolí a nemáš na nič náladu. Rozdelili sme ich do štyroch kategórii.

1. Nechcem žiadneho chlapa, ale šťastie

David Guetta, Bebe Rexha – I’m Good (Blue)

Halle Abadi – BOYTOY

Sima – EX

2. Bol neverník a klamár

Minelli – Rampampam

Justin Timberlake – Cry me a river

Anne-Marie – Alarm

Miley Cyrus – Flowers

3. Chcem plakať, spomínať

Halsey – Without me

Tom Walker, Zara Larsson – Now You’re Gone

Ali Gatie – It‘s You

James Arthur – Say You Won’t Let Go

4. Potrebujem kričať a hnevať sa

Animals – Maroon 5

Linkin Park – In the End

GAYLE – abcdefu

Topic, A7S – Breaking Me

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife