pinterest.com

Ja viem, že sa cez vianočné sviatky nebudeš chcieť vzdať klasických rozprávok, ako sú Popoluška, Perinbaba a tiež typických filmov Sám doma a podobne. No ak by si si z prázdnin naozaj spravila „prázdne dni“, mám tu pre teba zopár odporúčaní na seriálový maratón.

1. 13 reason why

Určite si o tomto seriáli už minimálne počula, ak teda ho aj nevidela. Prvá séria bola v minulom roku veľký trhák a rovnako sa už ani teraz fanúšikovia nevedia dočkať roku 2019, kedy vychádza už tretia. Je to americký seriál, kde hlavná hrdinka spácha samovraždu a svoje konanie vysvetľuje na trinástich nahrávkach, čo už vyplýva z názvu. Objavia sa tam však viaceré zápletky, ktoré ťa prinútia ostať v napätí. Dej sa odohráva na strednej škole, čiže sa v ňom niektoré z nás možno aj nájdu.

Zdroj: pinterest.com

2. Riverdale


Rovnako často omieľaný seriál, ktorý sa nám tiež spája s Netflix-om. Každý si tam nájde svoje a ver mi, že sa nebudeš vedieť odtrhnúť a zaradíš sa do nedočkavej skupiny, ktorá vyčakáva na ďalšie a ďalšie epizódy, tentokrát už tretej série. Ak hľadáš romantické zápletky, vyšetrovanie vraždy či len klasické konflikty strednej školy pubertiakov a rodičov, toto je seriál práve pre teba.

 

Zdroj: pinterest.com

3. Dva a pol chlapa

K tomu ani niet čo povedať. Ak sa chceš odreagovať pri niečom ľahkom a užiť si chvíľu sarkazmu, máme tu jasnú voľbu. Myslím, že tento seriál pozná asi každý.

 

Zdroj: pinterest.com

4. Pretty little liars

Už o niečo starší seriál, no na kvalite mu to naozaj neuberá. Niektoré z nás na tom možno vyrastali. Päť príťažlivých dievčat s veľkým potenciálom… No čo ak jedna z nich zmizne a po dvoch rokoch ju vyhlásia za mŕtvu? Ako to hlavné hrdinky zvládnu a postavia sa tomu čelom? Zvlášť ak začnú zisťovať, že im chodia správy od mŕtvej kamarátky, a samé nevedia či im pomáha, alebo ich chce zničiť… Nie, žiadne záhrobie, ich kamarátka môže byť predsalen nažive. Prečo musela ujsť? A pred čím ich chce chrániť? A neboj, nebudeš ukrátená ani o romantické scény.

Zdroj: pinterest.com

5. Dr.House

Tiež stará klasika, avšak nikdy neomrzí. Svojský lekár, ktorý je známy nielen svojim cynizmom a sarkazmom, ale aj najlepšími diagnostickými schopnosťami v okolí, ti praskne celú tvoju ružovú bublinu. Alebo čo ak aj on je vlastne v skutočnosti citlivý? Čo ak sa len natoľko sklamal, že sa do seba len uzatvára? Čo ak sa len bojí a svojou bezcitnosťou sa chráni?

Zdroj: pinterest.com

6. Young and hungry

Toto sú len mini epizódy na zlepšenie dňa alebo nálady. Hlavná hrdinka Emily Osment ti ukáže, ako si máš splniť svoj sen, alebo aspoň, aké je to pracovať u milionára v kuchyni. Alebo sa doňho nebodaj zaľúbi? A čo jej kolegovia? Len si sprav čajík, pohodlne sa usaď a pri tomto seriáli zaručene úplne vypneš.

Zdroj: pinterest.com

Želám Ti veľa pohody pri sledovaní týchto seriálov. Urob si pohodlie, schovaj sa pod deku a vži sa do svojich obľúbených hrdinov a ich životov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife