Čo robiť po rozchode

Skončil ti vzťah a ty sa teraz cítiš osamelá? Ak nevieš, čo robiť po rozchode, aby si trochu zamestnala svoju myseľ, máme pre teba niekoľko užitočných tipov. Dôležité je, aby si sa obklopila dobrými ľuďmi a nesnažila sa to zvládnuť úplne sama.

Máme pre teba až 6 tipov, takže si vyber niektorý, s ktorým sa stotožňuješ najviac. Prípadne môžeš skombinovať viaceré z nich. Každý jeden ti ale môže pomôcť prekonať toto náročnejšie obdobie, kvôli ktorému sa cítiš tak, ako by si to nebola ani ty.

Tráv čas s najbližšími

Keďže si po rozchode prišla o svoju spriaznenú dušu a blízku osobu, mala by si si iným spôsobom vynahradiť čas, ktorý ste spolu trávili. Zameraj sa viac na svojich priateľov, ktorí ťa v takejto ťažkej situácii zaiste podržia a budeš sa môcť na nich spoľahnúť.

Traja priatelia sedia na tráve
zdroj: Pexels/olia danilevich

Rovnako je tu tvoja rodina. Aj keď možno nemáš s rodičmi najbližší vzťah, určite pochopia, čím si teraz prechádzaš a budú tu pre teba. Choďte spolu niekam na prechádzku, výlet alebo si len užívajte spoločné okamihy v pohodlí domova.

Zapíš sa na nejaký kurz

Spevu, tanca, keramiky, kreslenia, varenia, fotografovania či programovania. Možností je neúrekom, a to sme ani nevymenovali všetky. Nájdi si proste nový koníček, ktorý ťa zamestná a nebudeš mať čas myslieť na hlúposti. Nehovoriac o tom, že môžeš stretnúť nových zaujímavých ľudí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife