Smutná žena po rozchode

Prvá láska býva tá najkrajšia a asi každá z nás túži po tom, aby sa nikdy neskončila. Ibaže niekedy sa to jednoducho musí stať a teba to bude bolieť a trápiť. Nejde však o koniec sveta a existujú spôsoby, ako sa z takéhoto rozchodu spamätať. Poradíme ti, ako na to.

Máme pre teba 6 tipov, ktorými by si sa mala riadiť. Aj keď si možno myslíš, že už nikdy nebudeš milovaná a niekoho milovať, opak je pravdou. Niekto sa z tohto obdobia dostáva pár týždňov, iným to môže trvať aj niekoľko mesiacov. Dôležité je uzavrieť to v sebe a pohnúť sa ďalej.

Na tvojej ceste k zotaveniu sa zo zlomeného srdca sa drž našich odporúčaní.

Priznaj svoje emócie

Je dôležité uznať svoje emócie a dovoliť si ich prežiť. Je prirodzené cítiť sa zranenou, smutnou alebo dokonca naštvanou. Uvedom si, že to, čo cítiš, je normálne a neznamená to, že si slabá. Uvoľni sa a dovoľ si prežiť jednotlivé emócie tak, ako to cítiš.

Aký je život po rozchode
zdroj: Pexels/RODNAE Productions

Obklop sa blízkymi

Je veľmi dôležité zostať v kontakte so svojimi priateľmi a rodinou. Oni ťa môžu podporovať a pomôcť ti prekonať ťažké obdobie. Stretávaj sa s nimi a robte spolu veci, ktoré ti robia radosť. Takto sa budeš cítiť podporovaná a bude sa ti ľahšie prekonávať rozchod.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating