pinterest.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nie. To toto nebude článok o filmovom či knižnom príbehu, ktorý všetci dobre poznáme. Toto je príbeh života. Skutočného života. Bez scenára. Bez hercov. Bez predvídateľných situácií. 

Poznáte to. Predtým, ako spoznáte toho „pravého“ ste iné. Máte iné predstavy o živote, o mužoch, máte svoje ciele, sny a plány. Máte svoje názory, svojich priateľov, určitú rutinu, ktorú máte každý deň. Avšak do vášho života odrazu príde niekto nový. Niekto, s kým by váš život nabral nový smer, s kým by ste sa cítili príjemne, koho by ste milovali.

Aká si však bola predtým ako si ho spoznala?

PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRESS BRIGITTE BARDOT AVEC SACHA DISTEL *** Local Caption *** 00006897 weheartit.com

Pozná to každá z nás. Predtým, ako stretneme niekoho, kto by mohol byť potenciálny muž nášho života, sme plné odhodlania. Sme slobodné, na nikoho okrem priateľov a rodiny nie sme naviazané a snažíme sa plniť si naše sny a túžby. Snažíme sa pomáhať, občas sa potkneme a prežívame zlé dni, cestujeme, spoznávame, objavujeme. Občas zosmutnieme, pretože v našom živote nie je nik, kto by nám povedal „milujem ťa“ alebo „spolu to zvládneme“.

Ja si však myslím, že život „pred ním“ je krásny. Je plný sebaspoznávania, sebarealizácie a istej prípravy na život „s ním“. Poznám mnoho inšpiratívnych a skvelých dievčat, ktoré mi vravia, že na život po boku niekoho sa musia pripraviť. Samé. Nie sú to podráždené nezadané ženské, ktoré neriešia, či je ich partner dobrý muž, či budú po jeho boku šťastné a či to len nerobia z osamelosti. Ja také ženy obdivujem! Sú plné túžob a nepriamo sa pripravujú sa svojho budúceho. Zdolávajú strasti a utrpenia, ktoré život prináša. Uvedomujú si svoju hodnotu a chcú sa stať silnými a skvelými ženskými. 

Audrey-Hepburn-and-George-Peppard-in-Breakfast-At-Tiffanys-1961. pinterest.com

Život nás skúša predtým ako do nášho života príde ten, ktorý nám ho od základov zmení. Život nás skúša, či sme ochotné prejsť skúškami, či sme silné a či sme pripravené prijať do svojho života niekoho nového a či naše srdce je naozaj pripravé. Či sme my pripravené a hodné.

Aký bol tvoj život pred ním?

Aký je tvoj život teraz, keď si  „sama“?

Teraz je tvoj život pred ním možno chaotický, no cez tie všetky nedokonalosti je nádherný. Pripravuje ťa na nové veci, nové šance a pripravuje ťa na lásku, ktorá ťa čaká. Možno nie dnes, možno nie o mesiac. Jedného dňa však áno. Možno teraz tvoj život nie je len o krásnych a nezabudnuteľných chvíľach, no užívaj si ho.

Pretože predtým ako som ťa spoznala som sa nevedome pripravovala na to, že prijmem do svojho srdca lásku. A páči sa mi to! 

„This is start of something beautiful. Love.“

– Ed Sheeran

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating