Dávaš mi najavo, že už ma nepotrebuješ. Dala som ti to najviac cenné, verila som ti viac než komukoľvek. Znamenal si aj znamenáš pre mňa stále to isté. Vážim si, že som ťa dostala do svojho života. Aj v dobrom aj zlom sme pri sebe my dvaja stáli. Aspoň po dobu určitú, veľmi rád to meníš podľa toho, ako sa ti to v danej chvíli páči a vyhovuje. No ja vo svojom živote nechcem takéhoto človeka.

Je mi to jasné. Keby si chcel ozvať sa mi, spravil by si to. Keby som ti chýbala, našiel by si ma, hľadal by si. Keby ti záležalo na tom, kde som, čo mi je, ako sa cítim. Keby….keby… Keby  ti na mne záležalo…. No zjavne nezáleží. Mnoho vecí je pre teba dôležitejších, iných ľudí si vážiš viac. Môžeš hádať, či ma to bolí.

zdroj: unsplash.com

Mám o teba starosti. Čo sa to s nami zase stalo. Už toľkokrát som chcela o tomto napísať článok. No po dnešku už musím, dusím v sebe toho priveľa, viac než zvládnem. Moje srdce znovu praská a rany v ňom prehlbuješ ty. Tým, ako sa ku mne správaš, ako to bolí aj keď neviem, čo som spravila zle. Dávaš mi pocítiť ako málo pre teba zrazu znamenám, hoci dobre vieš, čo mi to spôsobuje. Vieš takmer o všetkých mojich ranách.

Aj keď mi je ťažko to teraz napísať, no v tej chvíli, v ktorej som ťa najviac potrebovala, si tu nebol prítomný. Keď som potrebovala aby si ten telefón zdvihol, robil si sa, že nemáš čas zdvíhať nejaké trápne telefonáty od nejakej kamarátky.

zdroj: unsplash.com

Ak sa zaujímam o to ako sa cítiš ty, ak ťa chcem potešiť, prekvapiť, vziať von, porozprávať sa, objať…odmietneš. Poznám ťa za tie roky už dosť na to, aby som vedela usúdiť, kedy klameš a kedy to naozaj nemôžeš zdvihnúť, kedy iba vymýšľaš kadejaké stupídne výhovorky, pre ktoré sa so mnou nemôžeš stretnúť.

Vymenil si ma.

Nie som ti dosť dobrá.

Nie som ti už viac dobrá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.