Prečo sa žena červená

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V živote sa stretávame s udalosťami, ktoré sú trápne a nepríjemné, niektoré sú dokonca tak zlé, že sa pri nich poriadne hanbíme. Prečo sa žena červená? Toto je 6 najtrápnejších situácií, ktoré zažila každá z nás a na ktoré by sme najradšej zabudli.

Červenanie je prirodzenou reakciou v živote ženy, ku ktorému dochádza v nepríjemných až trápnych situáciách.

Kompliment od muža

Kompliment od chlapa patrí medzi naozaj nádherné vyznania, ak je však od neznámeho človeka, môže sa stať, že sa pri ňom červenáš. Prečo je to tak? Môže byť aj kvôli tomu, že niekedy je jednoducho ťažké prijať kompliment bez toho, aby sme sa nehanbili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Verejný prejav alebo prezentácia

Vystupovanie na verejnosti patrí celkovo medzi stresujúce situácie, problém však nastáva vtedy, keď sa pri tom vyjadrovaní niečo stane. Ak sa pred verejnosťou zakoktáš alebo sa nevieš vyjadriť, môže sa stať, že sa cítiš trápne a automaticky sa červenáš.

Pri otázkach ohľadne intímnych záležitostí

Aj napriek tomu, že intímne záležitosti patria medzi bežné veci v našom živote, niektoré ženy sa o tom nechcú rozprávať. Ak sa ťa niekto neznámy v minulosti opýtal na pohlavný styk, koľko si mala partnerov alebo aké polohy máš rada, mohlo sa stať, že ti to bolo nepríjemné.

Trapas
zdroj: Unsplash/Julia Taubitz

Keď ti niekto povie, že sa červenáš

Paradoxom červenania je to, že sa automaticky začneme červenať po tom, čo nám niekto povie, že sa červenáme. V danej situácii sa nám nemuselo stať nič trápne, no hneď ako nám niekto povedal, že sa červenáme, začneme sa hanbiť. Ak chceš v živote predchádzať trápnym situáciám, v našom článku TU sa dozvieš ako na to.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife