S láskou prichádza množstvo pocitov, zážitkov a spomienok, na ktoré nikdy v živote nezabudneš. Milé, láskyplné, trápne aj vtipné veci zažije vo vzťahu každá z nás. Niektoré sú tak silné a jedinečné, že na ne budeš živo spomínať ešte aj na dôchodku. Súhlasíš?

Prvá pusa bola najsladšia

A možno v skutočnosti veľmi trápna, no v danej chvíli si sa cítila ako na obláčiku. Bolo to úplne po prvýkrát a nech už odvtedy prešli roky a milióny ďalších bozkov, ktoré sa ti už z hlavy vymazali, na ten prvý a pocit, ktorý si pri ňom mala, nezabudneš nikdy.

Trapas v tej najlepšej chvíli

Alebo ani nie tej najlepšej, jednoducho, veľmi intímnej. Roztrasené ruky, pád z postele či niečo, čo nemáš odvahu nahlas vysloviť. Vtipné i divné situácie sa v posteli jednoducho stávajú. No priznajme si, že je lepšie to zažiť s partnerom ako nejakou chvíľkovou známosťou, pri ktorej, keď ho uvidíš, budeš sa chcieť prepadnúť pod zem. Pretože presne to je niečo, čo nechceš, aby vás spájalo.

Platonická láska

Každá z nás ju zažila. Lásku, ktorá bola neopätovaná. Možno to bolo na základnej škole a možno už v dospelom živote. On sa ti páčil, no nikdy si nemala odvahu povedať mu to. Aj keď ste spolu reálne neboli, ten hrejivý pocit a úsmev na tvári, keď si na neho niekedy spomenieš, ti ostane.

Rozchod „tenkrát poprvé“

Pri tejto spomienke sa milo usmievať zrejme nebudeš. Aj keď na toto by si najradšej zabudla, ver, že sa tak nestane. Prvý rozchod pri vážnom vzťahu je silná vec, nabitá tými najrôznejšími emóciami. Žiadne predošlé skúsenosti spôsobia, že možno to celé bolo zbytočné a dalo sa to riešiť inak, no to si vtedy netušila. Aj taká životná lekcia však musela prísť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.