unsplash.com

Počkaj si na niekoho, kto je šťastný už len z toho, že ťa môže držať za ruku. Na niekoho, kto má pozitívne myšlienky v okamihu, keď ťa uvidí. Na niekoho, kto má chuť ako cukrová vata, len čo ho pobozkáš. Na niekoho, kto sa cíti celý, keď ho objímeš. Počkaj si na takú osobu.

Počkaj si na niekoho, kto vie, že konce sú nové začiatky. Pretože keď sa s niekým takým stretneš, zabudneš na bolesť z konca minulého vzťahu. A zrazu si spomenieš na to, aké krásne je niekoho milovať.

Počkaj si na niekoho, kto vidí tvoju nedokonalú krásu v duši a nielen zovňajšok. Niekoho, kto si ťa vyberie deň čo deň. A stále ťa bude milovať, pretože si to ty a nie niekto iný.

Počkaj si na niekoho, kto ťa upokojí, keď budeš cítiť ten najväčší strach. Niekoho, kto bude úplne obyčajná osoba, ale bude sa o teba snažiť, akoby si ty bola výnimočná. Niekoho, kto bez váhania odloží ego a prizná sa k tebe na verejnosti.

Počkaj si na niekoho, bez koho by si mohla žiť aj ďalej, ale ty nechceš. Niekoho, s kým chceš dobrovoľne stráviť zvyšok života. Urob toto rozhodnutie sama. Rozhodni sa správne, pretože všetko je na tebe. Nasleduj svoje srdce a keď bude ten správny čas, budeš to vedieť.

Pravá láska je niekto, kto ti spôsobí oveľa viac radosti ako len motýle v bruchu. Pretože pravá láska je niekto, kto zosobňuje všetky druhy pocitov a emócii, ktoré cítiš. 

Počkaj si na niekoho, kto zmení tvoj život, takým spôsobom, akým si neverila, že sa dá zmeniť. Počkaj si na niekoho, kto ti dá lásku, akú naozaj čakáš od muža. Neznižuj svoje nároky, aj keď ti spoločnosť hovorí, že by si mala ubrať.

Počkaj si na takú osobu, vďaka ktorej budeš šťastná.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating