milovanie

Mať dokonalý vzťah, v ktorom je bezproblémová komunikácia, skvelý intímny život a ešte si aj rozumiete po stránke vízie budúcnosti, je asi absurdita. V každom partnerstve sa nájdu menšie či väčšie problémy. Medzi najčastejšie patrí milovanie, a teda jeho odmietanie nami ženami. Prečo to tak je? Môže za to únava, odpor alebo len nechuť?

To, že je intímny život dôležitou súčasťou fungujúceho vzťahu, je pravda pravdúca. Ak ti ktokoľvek povie, že to tak nie je, klame. Lenže veľakrát sa stáva, že žena začne odmietať milovanie a kadečo si vymýšľa, len aby sa mu vyhla. Zistili sme, že existuje až 6 najčastejších dôvodov, prečo sa vyhováraš a nepovieš partnerovi pravdu.

Nedosiahnutý orgazmus

Top dôvodom, pre ktorý odmietaš styk, je nedosiahnutý orgazmus alebo jeho neustále predstieranie. Preto vlastne ani nevieš, o čo prichádzaš. A celkovo to zrejme berieš len ako povinnosť, z ktorej nič nemáš. Dokonca sa možno za to hanbíš, lebo máš nejaký vnútorný blok. Ale všetko je o komunikácii. Určite nie si jediná, ktorej sa niečo takéto deje.

milovanie
zdroj: Unsplash/Dainis Graveris

Neoholené partie

Niekedy jednoducho nestíhaš a tvoje nohy, bikiny a celkovo spodok je v trošku bujnejšom stave. Preto v tvojej hlave vzniká „prúser“, pritom partner to určite ani nerieši. Počula si už niekedy rozprávať chlapa o tom, čo máš tam dole? Prúžok alebo bodku. Je mu to jedno, ide mu o teba, nie o „vizáž“.

Hanbíš sa

Styk sám o sebe je neskutočne intímna vec, púšťaš osobu do svojho osobného priestoru, kde si najcitlivejšia. To môže vyvolávať pocit hanby. Či už z intímností alebo dokonca môžeš mať nejaký blok voči vlastnému výzoru. Preto vyčkávaš na tmu alebo to stále odkladáš na neurčito.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating