Pri milovaní neznášajú

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Spoločné intímne chvíle sú dôležitou súčasťou vzťahu. Veľkú úlohu v nich zohráva ohľaduplnosť a rešpekt. Ak sa niečo nepáči tvojmu partnerovi, jednoducho to nerob. Toto je najčastejších 7 vecí, ktoré muži pri milovaní neznášajú.

Niektoré maličkosti pri pohlavnom styku dokážu muža odradiť natoľko, že už viac o spoločné intímnosti nebude mať záujem. Toto sú veci, ktoré muži nemajú radi.

Rozprávanie počas milovania

Toto je vec, ktorú určite nerob. Môže sa totiž stať, že ho tým úplne odradíš. Nikdy nerozprávaj počas vašich posteľných dobrodružstiev, pretože sa to vôbec nehodí. Rozdiel nastáva vtedy, ak mu rozprávaš dráždivé slová, aby si ho ešte viac vzrušila, tieto slová môžeš používať.

Spoločné chvíle v posteli
zdroj: Unsplash/ Becca Tapert

Náhle zmiznutie

Ak ste sa už s partnerom dostali na vec, nikdy to neprerušuj tým, že sa zrazu záhadne vyparíš. Pokiaľ ste uprostred posteľových hrátok a ty v tom odídeš, pretože si si napríklad zabudla umyť zuby, správna atmosféra sa vytratí a jeho chuť na teba tiež. Nehovoriac o komplikáciách s „ohrdnutým kamošom“.

Falošný krik

V niektorých situáciách je predstieranie vyvrcholenia prijateľné. Čo však nie je na mieste, je nadmerný a hlavne neprirodzený krik. To je niečo, čo ho môže naozaj znechutiť. Muž dokáže rozoznať, čo je silené a čo naopak prirodzené. Buď sama sebou a vyskúšaj radšej mierne vzdychanie ako nekontrolovateľné kričanie.

Muži pri sexe neznášajú
zdroj: Unsplash/Alexander Krivitskiy

Nepripravenosť

Každá žena sa môže rozhodnúť, či sa oholí alebo nie, avšak … Komunikácia vo vzťahu je základ úspechu, predovšetkým o veciach úzko súvisiacich s intímnosťami. Pokiaľ napríklad partnerovi nie je príjemné to, že si neoholená, skús sa prispôsobiť. Ak vám to samozrejme obom vyhovuje, je to v úplnom poriadku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating