Prvý krok

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Väčšina žien si myslí, že len muži sú tí, ktorí by mali urobiť všetku robotu v posteli. Pravdou však je, že aj my musíme urobiť prvý krok. Chlapom sa páčia partnerky, ktoré sa neboja ukázať svoju dravosť v posteli.

Každá žena môže byť v posteli rovnako aktívna ako muž. K tomu, aby si urobila prvý krok, stačí naozaj málo.

Začni prvá

Samozrejme, nemusí to byť na dennom poriadku, no občas by práve žena mala byť tá, ktorá urobí prvý krok. Jednoducho ho chyť tam dole a začni sa hrať, tie odvážnejšie môžu začať partnera uspokojovať ústami. Uvidíš, ako ho potešíš, ak začneš prvá.

Buď sebavedomá a ver si

Nie je nič krajšie ako sebavedomá žena, ktorá sa nehanbí za to, ako vyzerá. Ak si ťa na začiatku vybral, ver, že si sa mu musela páčiť. Muži nemajú radi partnerky, ktoré na sebe vidia len nedostatky. Maj sa rada taká, aká si.

sebavedomie
zdroj: Unsplash/Karsten Winegeart

Zaobstaraj si príťažlivú bielizeň

Ak chceš muža potešiť v posteli, zaobstaraj si zvodnú bielizeň. Chlapa si dokážeš získať už len týmto spôsobom. Občasné nosenie šteklivých kúskov počas milovania dokáže chlapovi uľahčiť cestu k jeho slastnému záveru.

Neboj sa experimentovať

Aj keď ti to môže byť niekedy nepríjemné, experimentovanie prináša do vzťahu iné vzrušenie. Partnera si dokážeš získať aj tak, že s ním vyskúšaš nové techniky. Ak budeš ty tou, ktorá to vo vašom vzťahu navrhne, zaručene ho dostaneš do kolien. Vo vzťahu sa medze nekladú, neboj sa urobiť prvý krok.

Znamenia zverokruhu
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Fyzické dotyky

Na to, aby si začala prvá, musíš používať dotyky alebo jazyk. Fyzický kontakt dokáže na tele spôsobiť zimomriavky a ešte väčšie vzrušenie toho druhého. Občas stačí rukou zájsť do rozkroku a úsmev partnera je na svete. Bozky na krku tiež nie sú zlá možnosť.

Pamätaj, že milovanie by malo byť potešením oboch strán. Dôležité je, aby ste sa obaja cítili komfortne a spokojne. Ak nechceš robiť prvý krok, nemusíš, ale nikdy to nie je na škodu. Ak chceš partnerovi v posteli splniť všetky jeho sny, inšpiruj sa radami odborníčky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating