Nebola si prvá ani posledná, ktorej sa stalo, len čo si ho zbadala už ti hneď hlavou lietala myšlienka, že práve on je ten, s ktorým chceš stráviť zbytok svojho života. Lenže… Ako sa vôbec k nemu dostať? Ako sa dostať do tej pozície, že hľa, som tu? Než by ti zmizol aj ten ďalší, vyskúšaj pár týchto rád, ktoré ti pomôžu prelomiť ľady. Veď predsa, my ženy si musíme pomáhať!

Začni jednoduchým úsmevom. Ten dokáže hotové zázraky. Jednak, je to i znamenie pre muža, že existuje tu istá šanca o záujem. Úsmev ale neznamená škerenie. Alebo čo tak takzvané kuk. Všimni si, ako to malé deti robia, pozrú sa na na teba, potom odvrátia pohľad a znovu sa pozrú a zase na stranu.

A svojím spôsobom ťa to vlastne aj uchváti. Je to skvelý spôsob flirtovania. Ak ti nie je po chuti ani jedna z týchto možností, skúsiť môžeš jemné pokusy o upútanie pozornosti. Napríklad si prečesávaj vlasy alebo ešte lepšie, olizni si pery.

Stále si nervózna a nesvoja z tohto celého? Tak si musíš uvedomiť, že chlap má panický strach z toho, že by ho niektorá mohla odmietnuť a tým pádom je jasné, že to je častý dôvod, prečo proste neurobí prvý krok. Hore hlavu a šup, neboj sa.

Možno to je skutočne tvoja spriaznená duša, no to nezistíš pokiaľ budeš mať v sebe aj ty strach a hanbiť sa. Sama sebe hovor, že toho dotyčného poznáš už celé roky. Budeš sa tak cítiť uvoľnenejšie a pomôže ti to i správať sa omnoho prirodzenejšie. Je to skvelý krok k tomu, ako prekabátiť svoj vlastný mozog a ubrániť sa nesmelosti.

Čo chce muž? Prirodzenosť… Možno povieš niečo trápne, možno niečo trápne urobíš, ale to je presne to, čo vás môže zblížiť. Dokonalosť už nie je dávno IN. Tak čo, skúsiš nabudúce?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.