Prečo niektoré ženy nevedia dosiahnuť vyvrcholenie?

Napriek tomu, že milovanie je dôležitou súčasťou života žien, niektoré sa stretávajú s problémami, ktoré im bránia dosiahnuť vyvrcholenie. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť schopnosť dosiahnuť o*gazmus. Pre mnohé je táto skúsenosť frustrujúca a demotivujúca.

Patríš aj ty do tej skupinky smoliarok, ktoré pri milovaní nevedia dosiahnuť orgazmus? Možno ťa potešíme, keď ti povieme, že v tom ani omylom nie si sama.

Bežne tým trpí množstvo žien a iné sa zmôžu iba na predstieranie a klamstvo partnerovi, že pri milovaní vyvrcholili. Jeho ego tak narastie do oblakov, pričom nevie, ako to je naozaj. Možno ale vieš, že by mu ublížilo, keby vedel pravdu a možno by sa ťa pokúšal doviesť do slastného konca, no ty už to chceš vzdať, lebo proste vieš, že to nepríde.

Oslovili sme preto Mgr. Veroniku Kubíčkovú, expertku z e-shopu Ruzovyslon.sk, ktorý sa zaoberá zdravou s*xualitou. Vyjadrila svoj odborný názor na problematiku žien pri dosahovaní orgazmu počas milovania. Zisti, čo by si mala robiť, ak túžiš po dosiahnutí orgazmu pri milovaní.

Ako oživiť milovanie
zdroj: Pexels/ROMAN ODINTSOV

Nie si v tom sama

Možno sa aj ty pravidelne ocitáš v takejto situácii. Radšej si to však necháš pre seba, vyvrcholenie iba predstieraš a nikdy si to nepovedala partnerovi. Hanbíš sa za to alebo mu proste nechceš iba „pošliapať jeho ego“. Pravdou však je, že by si si preto nemala robiť ťažkú hlavu, pretože nie si sama.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating