ako zbaliť muža

Pokiaľ si myslíš, že zbaliť muža je ťažké, dnes sa presvedčíš o opaku. Vlastne pochopíš, že je to vcelku jednoduché, len musíš vedieť, ako na to. Každý chlap má niečo, čomu neodolá. 

Ako zbaliť muža podľa jeho znamenia

Pokiaľ si ale príliš hanblivá, samozrejme, flirt ti môže robiť trochu problém. Ak patríš do tejto skupiny žien, prečítaj si náš článok, ktorý ti pomôže prekonať strach a zbaviť sa ostychu.

Baran

Na muža v znamení Barana platí upravený výzor. Pokiaľ ho chceš zaujať a dostať, mala by si byť vždy namaľovaná, upravená, učesaná a na sebe by si mala mať to najkrajšie oblečenie.

Býk

Pokiaľ chceš ulahodiť Býkovi, dopraj mu pred milovaním masáž. Vďaka tomu ho zvedieš a bude to chcieť s*x s tebou opakovať. Avšak, masáž neurýchli. Dopraj mu ju dlhšiu, pretože aj tvoje uspokojenie bude potom trvať dlhšie.

Blíženci

Muža v tomto znamení zbalíš najlepšie na komplimenty. Rád počúva, aký je úžasný, skvelý, pekný, milý či úspešný. Vďaka tomu bude celý patriť iba tebe.

Rak

Ak chceš mať muža Raka, mala by si byť nežnou a krehkou. Nežné dotyky u neho spôsobia výbuch vášne a prebudíš v ňom gentlemana, ktorý bude po tebe túžiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating