Pexels/Wesley Carvalho

Toxických ľudí by si mala zo svojho života vyškrtnúť hneď! Pretože ich negatívnou energiou ťa oberajú o radosť a úsmev, ktoré by si za iných okolností mala. Možno si to ani neuvedomujú, že na druhú stranu vplývajú negatívne, ale jednoducho so sebou prinášajú chaos. Dokonca, niekedy pekne lezú aj na nervy. Dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré dokážu najviac znepríjemniť život iných. A tu je dôvod.

Panna

Ľudia narodení v znamení panna majú väčšinou zaužívané zvyky, ktorých sa len ťažko vzdávajú. To je krôčik k tomu, že sú dosť neprispôsobiví. Presadzujú svoje a pokiaľ im nevychádza plán, ktorí si vytvorili ešte vpred, vedia byť dosť nepríjemní. Neradi sa prispôsobujú zmenám, presne to býva častým dôvodom na konflikt. Sú to obrovskí plánovači a aj neformálne stretnutia by si najradšej naplánovali dopredu. Lenže vtedy sa stráca iskra spontánnosti, zábava či pohoda medzi priateľmi.

Blíženci

Azda jedno z najchaotickejších znamení vôbec. Na rozdiel od znamenia panny, blíženci nemajú radi plánovanie a potom to tak dopadne. Stresujú sa, lebo nič nestíhajú a prenášajú to aj na druhých. Až nakoniec, že nič nestihli, sú podráždení a už to ide. Jeden veľký kolotoč hádok a zbytočností. A môžu si za to sami. Tým odčerpávajú energiu z druhých a chuť usmievať sa.

Lev

Občas do našich životov vkročia ľudia, ktorí majú tendenciu nás využívať. A dosť dobrými majstrami sú ľudia narodení ako Levy. Snažia sa vyťažiť zo všetkého čo najviac. Bez ohľadu na to, čo tým spôsobia, či tým niekoho nebudú náhodou raniť, proste to robia. Myslia len na svoje potreby a všetko ostatné ide bokom. Preto vzťah s nimi nie je najľahší. Skôr cesta plná kľukatých zákutí, pri ktorých človek potrebuje veľa trpezlivosti a silné nervy.

Samozrejme, toxických ľudí môžeš stretnúť narodených aj v iných znameniach. Jedno je ale isté, pokiaľ v tebe vyvoláva niekto negatívne pocity, mala by si začať držať odstup, pretože inak si tým môžeš ublížiť.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy