ranné milovanie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pre väčšinu ľudí môže byť ranné dobrodružstvo v posteli nepredstaviteľné, avšak prináša nespočetné množstvo výhod. Podľa vzťahovej terapeutky Megan Fleming, PhD., ktorá poskytla rozhovor pre portál Essence, je toto 5 hlavných benefitov, prečo by si takto mala začať svoj deň.

Dodá ti energiu

Pohlavný styk skoro ráno dokáže spôsobiť, že sa po ňom cítiš oddýchnutá a pripravená. Navyše nemusíš urobiť vôbec nič, jednoducho sa zobudíš, užiješ si a budeš pokračovať v tom, čo robíš každé ráno. K uspokojeniu dochádza vtedy, keď si oddýchnutá, čo po dobrom spánku aj si. Nezabúdaj, nie je nič krajšie, ako zobudiť sa vedľa človeka, ktorého miluješ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Výkonnejší a kvalitnejší „výkon“

Tvoj a partnerov výkon je z pohľadu odborníkov kvalitnejší a výkonnejší. I keď je milovanie v noci romantickejšie, ráno je vzrušujúcejšie. Mužom sa prirodzene produkuje viac hormónov ráno ako v noci, a teda majú väčšiu chuť na začiatku dňa. Ráno je výborná príležitosť potešiť nielen jeho, ale aj seba.

Dokonalé prebudenie

Jednou z veľkých výhod je aj to, že máš dokonalý štart do dňa. Ak máš ráno problém vstať z postele a najbližšiu hodinu len zívaš, zmeň to. Vďaka rannému pohlavnému styku sa dokonale prebudíš a nebudeš mať problém so vstávaním.

Ranný sex
zdroj: Unsplash/Toa Heftiba

Začneš deň s úsmevom

Bez ohľadu na to, ako sa ráno zobudíš a aké sú tvoje myšlienky, vďaka tomuto rannému dobrodružstvu môžeš mať oveľa lepšiu náladu. Vyvrcholenie totižto uvoľňuje oxytocín, ktorý je známy aj ako hormón lásky, vďaka čomu sa tvoja nálada okamžite zlepší. Ak si dopraješ túto „dávku“ práve ráno, bude celý tvoj deň krajší a lepší.

Ráno nepociťuješ takú únavu ako večer

Ak náhodou pracuješ niekde, kde robíš prevažne v noci, zrejme bude dosť nepravdepodobné, že s partnerom vediete bohatý milostný život. V noci môžeš byť viac unavená, a tak sa môže stať, že tvoja chuť nepríde. Vďaka rannému milovaniu budeš mať istotu, že vaše intímne chvíle s priateľom nebudú zanedbané.

Ak si to ráno ešte nezažila, určite to stojí za vyskúšanie. Už si niekedy rozmýšľala nad tým, ako uspokojiť muža v posteli? Klikni SEM a dozvieš sa 6 tajných trikov, vďaka ktorým sa ti to podarí.

Tak čo, vyskúšaš to zajtra ráno aj ty?

Zdroj: Essence

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating