Žiadaná žena

Každá žena je špeciálna v niečom inom a každá je svojím spôsobom žiadaná žena. Čo si však muži najviac všímajú a čo ich najviac priťahuje? Je to práve ženský charakter. Toto je 7 vlastností, ktoré ak máš, tak patríš medzi žiadané ženy. 

Samozrejme, nemusíš mať každú jednu vlastnosť, ale ak máš aspoň polovicu z nich, vyhrala si.

Práca jej nevadí

Každá žena by mala mať ciele, ktoré ju poháňajú vpred. Nejde o to, aby si bola podnikateľka alebo žena, čo zarába milióny, jednoducho sa snažíš napredovať a nebojíš sa roboty. Muži milujú pracovité ženy.

Organizovanie domácnosti
zdroj: Unsplash/Jason Briscoe

Nepatrí medzi ženy, ktoré šomrú

Muži jednoducho nemajú radi ženy, ktorým takmer všetko prekáža. Ak patríš medzi tie, ktoré šomrú na všetko v ich živote a celý deň nerobia nič iné len sa sťažujú, tak zrejme nebudeš až tak žiadaná. Skús brať život z tej pozitívnejšej stránky.

Miluje humor

Ženy, ktoré milujú humor, patria medzi tie najžiadanejšie. Ak si dokážeš urobiť srandu aj sama zo seba, tak potom vieš, aký je život krásny. Každá z nás by mala nosiť úsmev na perách a nebrať život tak vážne.

úsmev na perách
zdroj: Unsplash/Ivana Cajina

Je dobrotivá

Chlapi milujú ženy, ktoré majú dobré srdce, a to isté platí aj naopak. Žena, ktorá dokáže pomôcť druhým, keď tú pomoc potrebujú, je špeciálna. Nemali by sme si navzájom robiť zle, ale práve naopak, podporovať sa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating