unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

…pretože nechcú byť v niečom, čo ich nenapĺňa. Či už žena alebo muž introvert, nie sú to tie typy, ktoré by skákali zo vzťahu do vzťahu, len aby niekoho mali. Vyberajú precízne. Áno, možno sú trošku výberavý, ale to neznamená, že sú pyšní. Len si skrátka vážia samých seba a druhých. Introvert nesliedi neustále, koho by mohol zbaliť a kto by mohol byť jeho potenciálny partner. Introvert vie, že nič netreba siliť a všetko príde v ten správny čas.

Ak sa introvert popáli v láske alebo je jednoducho opustený, nehľadá hneď niekoho nového, pretože ešte nie je pripravený a snaží sa poučiť z chýb posledného vzťahu. 

Možno si ako introvert povieš, prečo si nezadaná/nezadaný, avšak všetko je v poriadku, ak vieš, že netreba blúzniť a zbytočne ísť do niečoho, čo ti nedá to, čo hľadáš. Možno to teraz trochu aj ľutuješ, no je to v poriadku. Nikdy neľutuj, aká si/aký si. Je v poriadku, ak neustále nemeníš partnerov a nenamotávaš nevinné duše.

unsplash.com

Všetko je v poriadku, ak máš čisté svedomie a vieš, čo je pre teba najlepšie. Skutočne ťa treba obdivovať! Nie každý dokáže byť tak uvedomelý, aby vedel, kde už „stačí“ a kde treba ísť do toho.

Nehovor si, že máš nešťastie v láske. O tom to nie je. Jednoducho stále neprišiel do tvojho života niekto, kto by stál za tvoju energiu a za tvoj čas. Možno to vyznie ako klišé a ako prílišná sebaláska, no vieš, čo je pre teba to najlepšie a vieš, čo ti ublíži.

unsplash.com

Introverti sú veľmi vyspelí čo sa týka citov a lásky a preto veľmi dobre vedia, aké typy sa k nim najlepšie hodia. Vedia, že ak ich priťahuje niekto, kto im v budúcnosti určite ublíži, nevyužijú príležitosť, pretože sa nechcú zbytočne zraniť. Áno, možno chcú zažiť dobrodružstvo, avšak v pravý čas vedia povedať „nie“.

Introverti sú pre nás veľkými vzormi ako mať svoju hodnotu, o ktorej sme si vedomí a ako mať skutočne zodpovednosť za lásku v našom živote.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating