Pohodová atmosféra, príjemná spoločnosť, dobrý film, vedro pukancov, možno veľká kola, to všetko zakončiť s drinkom v ruke a dobrým pokecom. Prosto taký jednoduchý a zároveň úplne dokonalý večer. Že už dlhšie si také niečo nezažila? S niekým dokonalým, predkým by si nemusela zakrývať svoj prirodzený smiech pri vtipných pasážach filmu, alebo sa tváriť, že sa ti do úst tá hrsť pukancov nezmestí na jedenkrát…

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

zdroj: pexels.com

Čo tak to napraviť a spraviť si čisto babský večer – rovno s celou šialenou partiou kamarátok? Frajera nechaj doma, však s ním môžeš ísť nabudúce, zas na nejakú Marvelovku. No teraz opäť všetky pokope, ako za starých dobrých časov.

Doprajte si krátke vytrhnutie z reality, spravte si večer iba pre vás, prediskutujte všetky tak závratne životne dôležité témy, dajte si dobré jedlo, choďte spolu do kina, zakončite to v bare pri exkluzívnych drinkoch a choďte spokojne domov. Taká menšia babská jazda, pretože také babské jazdy sú balzam pre dušu. A ten je občas veľmi potrebný.

zdroj: pinterest.com

A prosím, dnes večer nijaké sťažnosti, nijaké trápenie kvôli osudovým mužom, nedajbože slzy a hlavne nijaký romantický slaďák! Takže, čo tak film: Divoká babská jazda – tak trochu tematicky! Tento film bude premietaný v kinách už od 22. júna!

Akčná, nepredvídateľná a hlavne ženská komédia so Scarlet Johansson. (Pretože toto by asi tvoj frajer s tebou nepozeral…) Ako to asi vyzerá, keď sa znova stretne päť najlepších kamarátok z výšky a spolu naplánujú víkendové dobrodrúžstvo, alá párty, na ktorú nikdy v živote nezabudnú – divokú babskú jazdu. A kde inde, ak nie v Miami?

Samozrejme pekný chlap v podobe striptéra na rozlúčke so slobodou nesmie chýbať… Ale čo sa stane, ak sa týmto dlhoročným priateľkám omylom – naozaj omylom – podarí zabiť toho veľmi sympatického striptéra? Výrok – “Najlepšia priateľka je tá, ktorej keď povieš, že si zabila človeka, odpovie: Kam to telo zakopeme?” – naberá nový reálny význam. Pretože takéto veci, môžu dlhoročné priateľstvo iba posilniť, alebo nie? Ako si s tým táto akčná ženská zostava poradí?

A ako by si s touto absurdnou situáciou poradila práve tvoja partia?

Spravte si zas po dlhšej dobe dokonalý večer. Malú babskú jazdu – ako balzam pre dušu.