Pohodová atmosféra, príjemná spoločnosť, dobrý film, vedro pukancov, možno veľká kola, to všetko zakončiť s drinkom v ruke a dobrým pokecom. Prosto taký jednoduchý a zároveň úplne dokonalý večer. Že už dlhšie si také niečo nezažila? S niekým dokonalým, predkým by si nemusela zakrývať svoj prirodzený smiech pri vtipných pasážach filmu, alebo sa tváriť, že sa ti do úst tá hrsť pukancov nezmestí na jedenkrát…

zdroj: pexels.com

Čo tak to napraviť a spraviť si čisto babský večer – rovno s celou šialenou partiou kamarátok? Frajera nechaj doma, však s ním môžeš ísť nabudúce, zas na nejakú Marvelovku. No teraz opäť všetky pokope, ako za starých dobrých časov.

Doprajte si krátke vytrhnutie z reality, spravte si večer iba pre vás, prediskutujte všetky tak závratne životne dôležité témy, dajte si dobré jedlo, choďte spolu do kina, zakončite to v bare pri exkluzívnych drinkoch a choďte spokojne domov. Taká menšia babská jazda, pretože také babské jazdy sú balzam pre dušu. A ten je občas veľmi potrebný.

zdroj: pinterest.com

A prosím, dnes večer nijaké sťažnosti, nijaké trápenie kvôli osudovým mužom, nedajbože slzy a hlavne nijaký romantický slaďák! Takže, čo tak film: Divoká babská jazda – tak trochu tematicky! Tento film bude premietaný v kinách už od 22. júna!

Akčná, nepredvídateľná a hlavne ženská komédia so Scarlet Johansson. (Pretože toto by asi tvoj frajer s tebou nepozeral…) Ako to asi vyzerá, keď sa znova stretne päť najlepších kamarátok z výšky a spolu naplánujú víkendové dobrodrúžstvo, alá párty, na ktorú nikdy v živote nezabudnú – divokú babskú jazdu. A kde inde, ak nie v Miami?

Samozrejme pekný chlap v podobe striptéra na rozlúčke so slobodou nesmie chýbať… Ale čo sa stane, ak sa týmto dlhoročným priateľkám omylom – naozaj omylom – podarí zabiť toho veľmi sympatického striptéra? Výrok – “Najlepšia priateľka je tá, ktorej keď povieš, že si zabila človeka, odpovie: Kam to telo zakopeme?” – naberá nový reálny význam. Pretože takéto veci, môžu dlhoročné priateľstvo iba posilniť, alebo nie? Ako si s tým táto akčná ženská zostava poradí?

A ako by si s touto absurdnou situáciou poradila práve tvoja partia?

Spravte si zas po dlhšej dobe dokonalý večer. Malú babskú jazdu – ako balzam pre dušu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife