Photo by Ben White on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Diaľka vo vzťahu sa dá prežiť, naozaj.

Viem, že sú vzťahy komplikované sami o sebe, ale keby neboli, bola by to nuda a stereotyp. Ak niekoho naozaj miluješ, budeš pre neho ochotná riskovať všetko, čo by si chcela. Až tak, že riskneš vzťah na diaľku.

Vzťah na diaľku je na dôvere založený oveľa viac, než obyčajný vzťah. Je to vzťah, kde si dvaja ľudia musia bezpodmienečne veriť, aby mohli byť spolu. Obidvaja žijete ďalej od seba a väčšinu času sa skôr nevidíte, ako vidíte. Máte iných priateľov, iné záujmy, prácu a okolie. Nemôžete do detailov vedieť ako prebiehali vaše dni, keď ste boli od seba.

No vzťah na diaľku je aj oveľa vzácnejší, než obyčajný vzťah. Nestretávaš sa s ním tak často, a preto ho berieš ako niečo výnimočné. Ako niečo o čom si myslíš, že môže vydržať len v romantickom filme. Ale vzťah na diaľku môže naozaj vydržať aj v realite. Stačí pridať viac úsilia a snaženia. Stačí, ak si budete naozaj veriť a úprimne sa ľúbiť.

zdroj: Photo by Ben White on Unsplash.com

Ak vaša láska bude tá pravá, zrieknete sa stretávania každý druhý deň.

Ak vaša láska bude tá pravá, vydržíš čakať na svojho drahého aj týždeň-dva.

Ak vaša láska bude tá pravá, nebudeš flirtovať s inými, keď nebude pri tebe.

Vydržíte to obidvaja pomocou snaženia sa. Priprav sa na to, že budeš musieť niečo sem-tam obetovať, že budeš občas plakať, lebo ti bude chýbať, že občas sa budeš báť, či ste v poriadku…

Avšak chvíle, ktoré stráviš s ním, ti nedá nikto. Momenty, kedy budete spolu na rande, si budeš užívať oveľa viac. Budete pre seba vzácnejší a budete sa na seba viac tešiť. Popritom ako on bude preč, môžeš pracovať na sebe. Venuj sa škole, uč sa, pracuj a vzdelávaj sa.

Zamestnaj si myseľ niečím iným, než smútkom z toho, že tu nie je. Ak sa ľúbite, budete spolu naďalej a prežijete chvíle odlúčenia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating