unsplash.com

Bola si niekedy vo vzťahu, kde si sa cítila tak, že si nevedela či máš odísť alebo zostať?

Viem, že ak si sa takto rozhodovala a opustila si ho, bolo to ťažké. Bolelo to a do poslednej chvíle si nevedela, či robíš dobrú vec. Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, že tvoj frajer tiež potrebuje pauzu od vášho vzťahu. Ak v nich nájdeš svoj vzťah, emocionálne sa priprav a dopraj mu viac priestoru.

Cítiš sa od neho vzdialená

Ak sa ti zdá, že stratil záujem o všetky zábavné veci, ktoré ste robili spoločne, naznačuje tým pauzu. Chcel by sa vydať novou cestou, a tak sa ti vzďaľuje.

Len zriedka s tebou ide niekam von

Bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu, mali by ste si nájsť čas na rande. Či už pôjdete do kina, na večeru alebo iba na obyčajnú prechádzku po parku. Plánovanie rande je veľmi dôležité pre akýkoľvek dobrý vzťah. Ak si si všimla, že to tak v tvojom vzťahu už nie je, pravdepodobne o teba stráca záujem.

zdroj: unsplash.com

Hovorí o svojej ex častejšie ako predtým

Je možné byť v kontakte so svojimi bývalými priateľmi. Ale bývalej priateľke by sa nikdy nemala pripisovať taká hodnota, ako tej súčasnej. Ak ju spomína častejšie ako predtým, znamená to, že mu buď chýba alebo chce s tebou prestať.

Nie je istý, či vidí s tebou spoločnú budúcnosť

Keď si v mladom veku a začneš si s niekým, je v poriadku, ak netušíš či sa s ním niekedy zosobášiš. Je to úplne normálne. Ale v určitom okamihu po dlhom období spolu, by si mala vedieť, či si tohto muža chceš vziať alebo nie. Ak si je v tejto otázke tvoj partner neistý aj po takom dlhom čase, možno budete potrebovať pauzu.

Vyčíta ti, že mu chýba priestor

Ak ti frajer vždy (keď je po tvojom boku) hovorí, ako mu chýba čas, ktorý mal len pre seba, je to dosť silné znamenie, že je pripravený odísť od teba. Chlap proste potrebuje voľnosť a potrebuje mať čas aj na svoje záujmy.

Ignoruje tvoje telefonáty

Ak ti tvoj frajer nezdvíha tvoje telefonáty, ak má od teba nespočetne veľa zmeškaných hovorov a nevadí mu to, znamená to, že to nie je pre neho dôležité. Môže to byť preto, pretože prehodnocuje svoje pocity a rozmýšľa o pauze.

zdroj: unsplash.com

Nevadí mu, že ti neodpisuje

Naozaj nie je v poriadku, ak máš priateľa a ten ti na jednu správu, ktorú mu napíšeš, nevie odpísať počas dňa. Ak ti necháva videné (dlhšie ako sa patrí) a neráči sa ti odpísať, pravdepodobne si potrebujete od seba odpočinúť.

Už dlho ťa neprekvapuje

Dokonca aj keby ste spolu boli 10 rokov, prekvapenia by sa nemali z vášho vzťahu vytratiť. Ak sa tak stalo, možno ťa začal brať ako samozrejmosť alebo uvažuje o pauze.

Nevadí mu, že sa okolo teba točia jeho kamaráti

Ak mu nevadí, že s tebou flirtujú jeho kamaráti a ak s tým nič nerobí, pravdepodobne mu na tebe až tak veľmi nezáleží. Dusí v sebe pocity, ktoré nepovie nahlas, pretože nemá odvahu – chce prestávku.

Už nie je taký láskyplný ako na začiatku

Niekedy sa len stane, že človek prestane milovať tak silno ako na začiatku. Ale veci ako objatie, držanie sa za ruky alebo nečakané bozky, by sa zo vzťahu nemali vytratiť nikdy. Ak áno, možno práve rozmýšľa o tom, že ti dá posledný bozk a odíde.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating