Pexels/Anastasiya Lobanovskaya

Všetci máme svojho spirit animal, s ktorým sme istým spôsobom prepojení. Sedia perfektne na každé znamenie podľa jeho vlastností a atribútov.

BARAN

Niekedy môžeš byť až zastrašujúca. Si silná a máš dôveru v to, čo chceš. Ideš si za tým. To je to, čo ťa robí tak spoľahlivým a skvelým priateľom. Si jednoducho TIGER. Pretože si divoká a vieš, čo chceš. Vždy nájdeš spôsob, ako to dosiahnuť!

BÝK

Ľudia s tebou ľahko vychádzajú, pretože si veľkorysá a spoľahlivá. Si rada nezávislá, ale tiež ti nevadí tráviť čas s ľuďmi, pretože máš rada spoločnosť. Z určitých dôvodov zdieľajú delfíny zvláštne puto s ľuďmi a sú super priateľské s každým, s kým sa stretnú. Tvoj spirit animal je DELFÍN!

BLÍŽENCI

Je o tebe známe, že máš dve tváre. Jedna tvoja strana je šťastná a chce, aby boli šťastní aj všetci ostatní. Tá druhá strana je temná a veľmi emotívna. Nemôžeš si pomôcť! Si ako CHOBOTNICA. Neustále sa meníš a občas skrývaš jednu zo svojich strán.

RAK

Starať sa hlboko o druhých je niečo tebe podobné. Myslíš veľa na ostatných, ich názor je pre teba príliš dôležitý a väčšinu času si berieš veci až moc k srdcu. Máš tendenciu byť super emotívna a nemôžeš si pomôcť. Tvoj spirit animal je PES.

LEV

PÁV! Si veľmi sebaisté stvorenie. Dôvera je tvoja najlepšia vlastnosť a je nemožné, aby ľudia odolali tvojmu šarmu. A ako páv sa rada trochu predvádzaš.

PANNA

Aj keď si super organizovaná a trochu perfekcionistka, si tiež netrpezlivá, keď veci nefungujú a nejdú tak, ako si si naplánovala. Rada sa staráš o druhých a uprednostňuješ ich potreby pred svojimi. Rovnako ako MEDVEĎ máš veľké srdce.

VÁHY

Si veľkým fanúšikom rovnováhy. Potrebuješ mať v živote ten správny balans. Vážiš si všetky veci spojené s umením, vášňou a láskou. Miluješ pozornosť od ľudí. SLONY sú ti veľmi podobné, majú radi pozornosť a majú radi rovnováhu.

ŠKORPIÓN

Máš sklon pozerať sa do niekoho duše. Si utajená a máš tendenciu stavať okolo seba steny, až kým sa s niekým nebudeš cítiť dosť pohodlne, aby si ho k sebe pustila. Potom vieš byť milujúca a oddaná. MAČKY majú tendenciu byť super tajomné, kým sa neotvoria ľuďom. Potom sú nežné a láskavé.

STRELEC

Si taká láskavá k ostatným, že si viac než ochotná pomôcť im bojovať v ich bitkách. Byť silná a statočná sú dve z tvojich najlepších vlastností. Naučila si sa, ako byť svojim najlepším priateľom, tak vieš, ako byť skvelým priateľom aj pre ostatných. A rovnako ako ty, aj VLCI sú silní, podporujú a chránia svoju svorku.

KOZOROŽEC

Si rodený vodca! Si príliš zodpovedná a príliš ambiciózna a preto si ako LEV. Svoje emócie vieš perfektne skrývať pred ostatnými a to je tvoja najlepšia výhoda. Niekedy sa zdáš otrávená ostatnými a príliš arogantná, no v srdci máš dobro a lásku.

VODNÁR

Áno, si ŠIMPANZ. Si im veľmi podobná v tom, že inteligencia je jednou z vašich najlepších vlastností. Máš tendenciu pôsobiť intenzívne a trochu ohromujúco. Niekedy máš tendenciu byť výstredná a netypická.

RYBY

Veľa rada hovoríš, ako SOVA. Tvoje intímne a hlboké rozhovory sú tvojím plus. Vieš ľuďom preniknúť do duše. Máš rada, keď sa od teba niečo naučia. V hlave máš toľko informácií a niekedy ľudia nemusia vedieť, ako na ne správne reagovať.

Zdroje: thoughtcatalog.com, thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy