Aby naša spoločnosť fungovala, potrebujeme k životu tie najrôznejšie zamestnania. Rodičia často snívajú, že ich deti budú mať typické zamestnania ako lekári, právnici či učitelia. Niektorí sa však rodia s kreatívnou dušou a v práci potrebujú rozmanitosť. 

Podľa astrologičky hviezdy vplývajú aj na to, že určité znamenia majú väčší sklon ku kreatívnejším zamestnaniam ako ostatné. Či už sú to maliari, speváci, šperkári, alebo vizážistky. Pre nich je kreatívna práca celým životom. Patríš medzi ne aj ty?

1. Blíženci

Blíženci majú neúnavnú túžbu vyjadriť, čo sa v nich skrýva. S využitím umenia ako média dokážu formulovať všetky svoje myšlienky, túžby a pocity. Vďaka svojej dualite sú otvorení rôznym perspektívam. Ak nemajú príležitosť kreatívne sa vyjadrovať, sú unudení a dokonca aj frustrovaní. Toto vzdušné znamenie je známe svojím vynikajúcim spisovateľským, rečníckym či hereckým nadaním.

2. Lev

Lev miluje pozornosť a žiaru reflektorov. K svojmu životu potrebuje krásu, rozmanitosť a umenie tak, ako kyslík. Pre dosiahnutie svojej túžby spraví čokoľvek. Kreativita je jeho prirodzenou súčasťou a len práca, v ktorej sa nikdy nebude nudiť ho dokáže naplniť. Niečo nudné a stereotypné ľudí v tomto znamení ubíja. Lev, ako ohnivé znamenie vynikne najmä ako herec, hudobník, tanečník či televízna tvár. Tak, aby mohol stáť pred publikom.

3. Strelec

Strelec žije umením. Robí všetko s vášňou, aby sa viac dozvedel, zažil i ochutnal. Je schopný spraviť i z tej najnudnejšej veci tú najvzrušujúcejšiu. Žije prítomným okamihom a tvorivo komunikuje so svojim okolím. Vziať im túto záľubu pre život by bolo ako vziať mu kus seba. Temperamentný a ohnivý Strelec sa pokojne môže pustiť do kariéry cestovateľa, režiséra, vedca, alebo akejkoľvek inej, ktorá mu každý deň prinesie niečo nové.

4. Ryby

Fantázia Rýb je nekonečná ako samotný oceán. Ich podvedomie je plné vynaliezavosti a umenia. Prostredníctvom svojich vízií dokážu prejaviť brilantné umelecké myšlienky. Neexistuje pre nich lepšia kariéra než tá, ktorá im umožní ponoriť sa do vysnívaného sveta. Toto vodné znamenie môže byť úžasné vo výtvarnej alebo hereckej oblasti. Všetko čo potrebuje je prostredie, prostredníctvom ktorého sa dokážu vyjadriť.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.