Instagram/lysraynephotography

Robota šľachtí, ale všetko by malo byť aj tak v rámci hraníc. Tak, ako existujú ľudia, ktorí potrebujú k životu lásku, vzťah či rodinu, sú aj takí, ktorých napĺňa len práca a nevedia si predstaviť život bez toho, aby tam neobetovali viac času, ako je napísané v zmluve. Pracovné povinnosti dávajú nad všetko a dokonca nemajú problém obetovať vzťah v prospech práce.

Aj preto sa radšej držia v úzadí a nevyhľadávajú dlhodobé známosti. Väčšinou len krátkodobý flirt, pretože si uvedomujú, že by ich lifestyle časom potenciálnemu partnerovi mohol začať prekážať.

Tak teda, v ktorých znameniach sa rodia karieristi najčastejšie? Možno budeš veľmi prekvapená.

Baran

Toto znamenie bezpochyby vyhráva. Prácu dáva nad všetko, no nechce si to priznať. Nemá problém stráviť za stolom a počítačom celý deň. Dáva mu to pocit, že je užitočný a urobil niečo pre seba.

Totižto nemá veľmi v láske, keď je jeho deň neproduktívny. Chce zaspávať s tým, že urobil opäť niečo pre ľudstvo a priložil ruku k dielu. Ale toto jeho zmýšľanie dosť negatívne ovplyvňuje osobný život.

Rak

Človek narodený ako Rak uprednostňuje radšej prácu, než by sa vrhol do vzťahu. Nehovoriac o tom, že chce v očiach šéfa vyzerať vždy ako najlepší zamestnanec celej firmy. Práve to mu robí radosť.

Nie je úplne vodcovský typ, ale v roli šéfa vie odhaliť každého „flákača“ a tiež ho rázne usmerniť. Dôležité sú pre neho výsledky. Toto je dôvod, prečo ostáva Rak dlho sám a málokedy si založí rodinu.

Lev

Dominantné znamenie, ktorého len tak ktokoľvek neskolí. Preto sa viac zameriava na kariéru a istým spôsobom na vzťahy kašle. Keď už si niekoho pripustí k telu, ide najmä o jednorazové flirty, o ktorých vie, že nemajú budúcnosť.

Svoju energiu zameriava na kariérny postup a v živote chce dokázať veľké veci. Želá si, aby bolo na neho okolie hrdé a inšpiroval tým mnohých. Keďže v sebe nosí slobodného ducha, nerád sa viaže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy