unsplash.com

Načasovanie je niečo, čo pravdepodobne nikto z nás nevie zmeniť.

Stáva sa, že sa stretneme s osobou našich snov mesiac predtým, ako odídeme preč. Stáva sa, že sa stretneme s tou pravou osobou vtedy, keď prežívame veľký smútok a nevieme prijímať radosť. Vytvárame si medzi sebou neskutočné priateľstvá, dlhé nočné rozhovory a prijímame všetko, čo nám dáva.

Aj keď vieme, že o chvíľu to tak nebude…

#mondayMood @mirgaeva_galinka #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Bolo by to perfektné, povieš si, kebyže sa stretnete o 5 rokov. Kebyže sa stretnete skôr, ako sa stala tá nehoda. Kebyže sa stretnete spolu na škole. Bolo by to perfektné, ak by si stretla tú správnu osobu v správnom čase.

No načasovanie je občas komplikované a správa sa k nám veľmi zle. Občas sa aj pýtam, prečo sa to muselo stať práve teraz. Prečo som toho skvelého muža musela spoznať teraz, keď odchádzam preč, prečo som sa s ním musela zblížiť, keď aj tak viem, že to nemá budúcnosť, lebo nie je ten správny čas.

Lenže… všetko má svoj zmysel. A aj ty, ak si možno myslíš, že si stretla tú správnu osobu v nesprávnom čase, úprimne ti poviem, asi to nie je správna osoba. Pretože správnych ľudí nestretneš v nesprávnom čase.

Lazy day #mood @nicolekhalil #love

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Ak stretneš tú pravá osobu, každý čas s ňou bude dokonalý a perfektný. Ak stretneš pravú osobu, čas s ňou bude oveľa jednoduchší, ako si myslíš. Bude ti pomáhať a tvoje veci pôjdu hneď lepšie.

Keď stretneš tú pravú osobu, nemusíš sa báť, že strácaš čas. Nemusíš sa obávať,  ak sa stane niečo zlé, že ťa opustí.

Pravdou je, že ak sa s niekým spoznáš a musíš ho po čase opustiť, nebol ten pravý. Pretože ak by bol naozaj ten pravý, nikdy by neodišiel.

Pretože ak je niekto skutočný, záleží mu na tebe a má o teba záujem, venuje ti čas. Trpezlivosť je to, o čo naozaj ide.

A takéto načasovanie je vždy správne. Aj keby malo trvať 10 rokov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife