Muži ktorí opantali ženy
Instagram/mgaborik12, Instagram/separ__dms, Instagram/jankolenik

Sú idolmi žien, ktoré za nimi doslova šalejú. Nejedna Slovenka sníva, že opantá srdce drsného rapera, športovca či hereckého lámača sŕdc. Každá z nás sa do nich raz platonicky zamilovala, no ako vyzerali známi slovenskí muži kedysi? Nebudeš veriť vlastným očiam.

Nalepí sa na teba dávka nostalgie. Možno sa budeš chcieť vrátiť v čase alebo ťa poriadne rozosmejeme a rozjasníme ti deň. Pozri sa na tie neuveriteľné premeny známych Slovákov, ktoré ti vyrazia dych.

Separ

Michael Kmeť alias Separ v súčasnosti patrí medzi najznámejších slovenských raperov. Charakterizujú ho výrazné tetovania na tvári, zatiaľ čo v minulosti ich nemal, hoci bol holohlavý aj vo svojich začiatkoch. Iba málokto totiž vie, že bojoval s rakovinou. V roku 2013 randil s Tinou a na Instagrame ho sledovala len nejaká tisícka ľudí. Teraz je to už 416-tisíc.

Separ
zdroj: Instagram/separ__dms

Rytmus

Aj Patrik „Rytmus“ Vrbovský patrí medzi najznámejších Slovákov na rapovej scéne. Preslávil sa v skupine Kontrafakt, kde pôsobil aj s Egom a Anysom. Kedysi mal zlaté zuby a vôbec sa na seba nepodobal. Veď to posúď sama. Skôr akoby si na fotke z roku 2005 videla napríklad Tomiho Popoviča, však?

Rytmus
zdroj: Instagram/rytmusking

Ego

Ego kedysi taktiež zamotal hlavu všetkým tínedžerkám. Spolu s Rytmusom pôsobil v rapovej skupine Kontrafakt. Svoj prelom zažil, až keď začal so sólovou kariérou. Určite si pamätáš na jeho megahit s názvom „Žijeme len raz“. A Egova premena ti tiež vyrazí dych.

Ego
zdroj: Instagram/kontrafakt03, Instagram/mar.tin_o

Ján Koleník

Fešák Ján Koleník je doteraz s*xsymbolom slovenských žien. Už na začiatku svojej kariéry pomotal hlavu babám vo všetkých vekových kategóriách nielen v našej krajine, ale aj v Česku.

Na televíznych obrazovkách sme mohli doslova vidieť, ako sa z neho stáva zrelý muž. Hoci bol svalovcom už pred desiatimi rokmi, musíš uznať, zreje ako víno a stále mu to svedčí. Presvedčiť sa o tom môžeš aj na fotke.

Ján Koleník
zdroj: Instagram/tvjoj, Instagram/jankolenik

Tomáš Maštalír

Aj herec Tomáš Maštalír je väčšinou žien na Slovensku považovaný za s*xsymbol. Vyznačuje sa neuveriteľným šarmom a perfektným umením zahrať všetko od vtipnej úlohy, až po zlovestnú. Možno by si ani neverila, ako sa dokázal zmeniť. Priložíme ti sem ďalšiu fotku, ktorá ti vyrazí dych. Nebudeš veriť, že je to on.

Tomáš Maštalír
zdroj: Facebook/Vraj sú slovenky najkrajšie a čo slovenskí muži ???, Instagram/tvnovaofficial

Majk Spirit

Na chvíľu sa ešte vrátime k slovenským rapovým hviezdam. Pamätáš sa ešte na Michala Dušičku alias Majka Spirita? Kedysi bol tiež členom v rapovej skupine, ktorá konkurovala Kontrafaktu. H16 svojho času patrila medzi najznámejšie zoskupenia na Slovensku a ich hity určite poznáš aj ty.

Majk Spirit
zdroj: Facebook/Majk Spirit, Instagram/majkspirit

Filip Šebo

Do tohto rebríčka nesmieme zabudnúť zaradiť ani športovcov. Títo muži sú jednoznačnými lámačmi ženských sŕdc. Jedným z nich je aj úspešný slovenský exfutbalista Filip Šebo a súčasný partner speváčky Emmy Drobnej.

Aj po skončení futbalovej kariéry naďalej športuje. Dal sa na triatlon a od kedy zavesil kopačky na klinec, prešiel si neuveriteľnou premenou. Na fotke z roku 2010 ho určite ani nespoznáš.

Filip Šebo
zdroj: Facebook/Vraj sú slovenky najkrajšie a čo slovenskí muži ???, Instagram/sebofilip

Marián Gáborík

Ďalším lámačom ženských sŕdc je doteraz hokejista Marián Gáborík. Jeho srdce si ale získala krásna tanečnica Ivana Surovcová. S dcérkami Leiou a Bellou teraz patria medzi najkrajšie rodinky v slovenskom šoubiznise. Prezentujú sa ako idylický pár a vďaka nim môžeš veriť, že pravá láska ešte existuje. 

Ktovie však, či by Mariána Ivana chcela aj v začiatkoch jeho kariéry. Na fotke z tínedžerských čias ho určite nespoznáš ani ty.

Marián Gáborík
zdroj: Facebook/Sport7.sk, Instagram/mgaborik12

Títo muži možno kedysi opantali aj teba a platonicky si sa do nich zaľúbila. Patria medzi tvojich favoritov alebo máš aj ďalších?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife