instagram.com/iamcardib, instagram.com/offsetyrn

Cardi B a Offset sú opäť oficiálne spolu. Čo na to ich fanúšikovia?

Pred mesiacom oznámila známa rapperka Cardi B na svojej sociálnej sieti koniec manželstvu s Offsetom. Dokonca sa vyjadrila, že požiadala o rozvod. A prečo tak spravila? „Nechcela som čakať, kým ma opäť podvedie“ vysvetlila Cardi.

Cardi B a jej manžel si už prešli prudkými rozchodmi. Offset ju totižto niekoľkokrát podviedol, dokonca aj vtedy, keď bola tehotná.

Na svojom profile Only Fans sa Cardi rozrozprávala o rozhodnutí opustiť Offseta svojim fanúšikom. „Rozhodla som sa odísť. Ak by som chcela ostať, ostanem. Rozhodla som sa jednoducho odísť.“ Ďalej sa vyjadrila, že sa chce momentálne sústrediť najmä na prácu. Hneď po tom sa do nej sledovatelia pustili a komentovali, že jej manžela Offseta nemali nikdy radi, najmä po tom, čo jej spravil. Cardi okamžite reagovala: „Mňa absolútne nezaujíma, či ho máte radi. Ja sa s ním síce momentálne nerozprávam, ale nikto nebude urážať a ponižovať muža, s ktorým mám dieťa.“

Ani nie po mesiaci pridal Offset na svoje instagram stories niekoľko fotiek a videí z oslavy Cardi, ktorá oslavovala svoje 28. narodeniny. Všetko by bolo v poriadku, až dokým nezačali obidvaja pridávať fotografie, na ktorých sa bozkávajú a majú k sebe opäť blízko. Začalo sa teda špekulovať o tom, že by dvojica mohla byť opäť spolu. Offset jej venoval aj verejné blahoželanie. „Všetko najlepšie Cardi, si úžasná žena. Ja a Kulture sme na teba hrdí!“ napísal rapper.

Cardi B sa teda oficiálne vyjadrila k zrušenému rozvodu na jej Twittri. „Je ťažké nerozprávať sa so svojim najlepším priateľom“ pokračuje „ospravedlňujem sa, že žijem svoj život tak, ako ho chcem ja žiť. Nie som dokonalá a ani nechcem byť“ vyjadrila sa Cardi. Pár hodín po tom si zrušila Twitter. Kto vie, na ako dlho.

View this post on Instagram

Ok it’s time to turn up 🎀

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Zdroje: marieclaire.com, independent.co.uk, usmagazine.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News