instagram.com/separ__dms

Svet v posledných mesiacoch sužuje pandémia koronavírusu, kvôli ktorej sa neraz zabúda aj na iné choroby. Napríklad na rakovinu. Pacienti majú kvôli chorobe ešte viac oslabenú imunitu a stávajú sa tak jednou z najviac ohrozených skupín obyvateľstva.

Táto choroba si nevyberá a môže zasiahnuť aj mladý organizmus. Stalo sa tak aj teraz a zákerná rakovina sa stala súčasťou života rapera Separa, ktorý sa po mesiacoch rozhodol vyjsť s pravdou von a priznať sa aj svojim fanúšikom.

„Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii.. Áno.. Rakovina.. Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil.. netušil som v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť,“ začal Separ svoje rozprávanie.

Ako ďalej prezradil, jeden nádor mu už vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že sa nádor stihol rozrásť aj do iných častí tela. Teraz absolvoval kontrolu, aby zistil, či chemoterapia zabrala. Prvé výsledky hovoria, že áno, ale čaká sa ešte na potvrdenie, že nad touto chorobou zvíťazil.

„Deň pred odchodom na liečbu som naučil Aničku bicyklovať.. Bol to super pocit.. Aspoň na chvíľu, keďže som mal plnú hlavu toho čo bude.. Deti som nevidel 2,5 mesiaca, keďže moja imunita v tejto covid diskotéke bola riziková.. Keď sme sa videli prvýkrát, bolo to jak ohňostroj emócii,“ napísal tiež obľúbený raper.

zdroj: instagram.com/separ__dms

Pandémia mladému raperovi nakoniec aj hrala do kariet, pretože nikomu nebolo podozrivé, že sa neukazuje, nechodí na koncerty, a tak sa mohol v pokoji liečiť a venovať samému sebe. Separovi prajeme hlavne veľa zdravia a veríme, že všetko bude opäť v poriadku. Sme naozaj všetci radi, že sa rozhodol svojim fanúšikom priznať s takouto neľahkou správou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News