Instagram/courteneycoxofficial, jenniferaniston

Konečne sme sa dočkali! Nikto nepochyboval posledné mesiace o tom, že sa dočkáme pokračovania seriálu Priatelia. Po uniknutých záberoch z natáčania poznáme aj oficiálny dátum premiéry. Streamovacia služba HBO Max zverejnila na svojom YouTube kanáli prvý teaser.

Nepôjde o klasické pokračovanie v podobe novej série. Hovorí sa o tom, že by malo ísť o špeciálnu epizódu, v ktorej si hlavní hrdinovia zaspomínajú na krásne roky, ktoré počas natáčania prežili. V prvom zverejnenom teaseri môžeme vidieť len šesticu priateľov, ako sa spolu držia a kráčajú dopredu.

To, čo nás skutočne v pokračovaní Friends Reunion čaká, sa dozvieme už čoskoro. Premiéra je naplánovaná na 27. máj. Pozrieť si ju budeš môcť výlučne prostredníctvom streamovacej služby HBO Max.

Na instagramovom profile seriálu Priatelia pribudol príspevok, v ktorom zverejnili hostí, ktorí si v novinke zahrajú. Môžeme sa tešiť napríklad na Justina Biebera, Davida Beckhama, Lady Gagu, Caru Delevingne alebo Kita Haringtona zo seriálu Hry o tróny.

Vyzerá to naozaj tak, že sa máme na čo tešiť. O necelé dva týždne zistíme, čo všetko si pre nás tvorcovia spolu s hlavnými hviezdami pripravili. Tešíš sa? 🙂

Zdroj: YouTube/HBO Max

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News