Instagram/illbederforu

Svetoznámy seriál o šiestich priateľoch, ktorí často vysedávali v kaviarni v New Yorku, určite poznáš aj ty. Preto ti ani netreba predstavovať ich hlavných hrdinov. Ich životy sú navzájom poprepletané a neustále sa v nich niečo deje. Všetky problémy však zvládajú s ľahkosťou a dokonca do toho vedia pridať aj štipku humoru. 

Možno si si počas pozerania seriálu predstavovala, aké by to bolo byť v koži štýlovej Rachel, poriadkumilovnej Monicy alebo aj vtipného Chandlera? Pomocou nasledujúcich otázok zistíš, na ktorú z postáv sa naozaj podobáš a s kým máš toho najviac spoločné. 

Čo ťa v škole bavilo najviac?

Aké sú tvoje záľuby?

Instagram/illbederforu

Keby si si chcela nájsť novú prácu, aká by ťa bavila najviac?

obľúbené seriály Instagram/illbederforu

Ako si organizuješ čas?

Ktorý typ muža sa ti z Priateľov najviac páči?

Instagram/illbederforu

Keď si na rande, čo si na chalanovi všímaš?

Ako sa obliekaš?

Instagram/illbederforu

Ako si predstavuješ svoju budúcnosť?

Instagram/stufftodoinpittsburgh

Rachel, Monica či Chandler? Zisti, na ktorú postavu z Priateľov sa najviac podobáš
Podobáš sa na Phoebe

Máš rada život, vieš byť spontánna a nezáleží ti na tom, čo si o tebe druhí myslia. Keď vojdeš do miestnosti, dokážeš ju celú rozjasniť, pretože si výnimočná a originálna. Vieš každého rozosmiať a spraviť mu náladu. Si dobrosrdečná, pravdovravná a obetovala by si všetko, len aby boli šťastní tvoji priatelia. Si dokonalá kamarátka a frajerka!
Podobáš sa na Rachel

Bojovnosť v tebe doslova kvitne. Možno si sa dokázala vzoprieť svojej rodine, urobiť si po svojom a ukázať všetkým, že vieš byť aj samostatná a nepotrebuješ pomoc nikoho. Si veľmi cieľavedomá a dokážeš sa prebiť až na vrchol. A to všetko na sto percent štýlovo. Nechceš, aby ti niekto riadil život a si preto schopná spraviť čokoľvek. Si zvedavá a musíš o všetkom vedieť ako prvá. Napriek tomu si však úžasná priateľka!
Podobáš sa na Monicu

Si poriadkumilovná, svedomitá a vo všetkom musíš byť dokonalá. Keďže neznášaš prehry, za svojím cieľom ideš aj cez mŕtvoly. Máš rada nad všetkým kontrolu, si verná a dokážeš sa obetovať pre priateľov. Život máš usporiadaný a naplánovaný do detailov. Nič ťa tak nedokáže zaskočiť. Spontánne rozhodnutia sa u teba vyskytujú iba ojedinele, no keď varíš, improvizuješ rada.
Podobáš sa na Rossa

Si vedecký a zároveň romantický, rodinný typ. V škole si nikdy nebola veľmi obľúbená a mala si iba samé jednotky. Napriek tomu sa ti v osobnom živote nedarí a hoci by si sa chcela usadiť, no do cesty ti vstupujú iba tí nepraví. Toho jediného vidíš v jednej osobe, s ktorou sa obchádzate už veľmi dlho. Vždy vám však niečo bráni v tom, aby ste sa dali dokopy.
Podobáš sa na Joeyho

Rada si užívaš život, hoci je veľmi neistý. Nikdy nevieš, čo sa v ňom udeje o 10 minút. Beháš z jedného zamestnania k druhému a nemôžeš sa usadiť. Máš smolu nielen v pracovnom, ale aj súkromnom živote. Nič si z toho však nerobíš a si šťastná za kamarátov, ktorým sa darí. Vieš byť aj zodpovedná, no oveľa radšej si flegmatičkou, ktorá má všetko na háku. A to robí tvoj život lepším.
Podobáš sa na Chandlera

Máš dobrý zmysel pre humor. Vždy všetkých rozosmeješ a nemusíš sa ani namáhať. Svojich priateľov si vážiš a dokážeš pre nich spraviť čokoľvek. V práci ti to ide skvele. Vyznáš sa v tom, čo robíš a baví ťa to, no keby sa ťa niekto spýtal, kde sa vidíš o 5 rokov, určite by to nebolo tam, kde teraz pracuješ. V tvojom živote nebolo veľa chlapov, pretože si veľká trémistka. Porozhliadni sa, možno si toho pravého už spoznala a ani o tom nevieš.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy