polohy

Intímne preferencie môže mať, samozrejme, každá z nás celkom odlišné. Niektorým vyhovuje vyššia intenzita a iné sú zas romantičky aj v posteli. Avšak existujú určité polohy, ktoré väčšine žien prinášajú vysnívaný pôžitok. Poznáš všetky z nich? 

Toto je 5 polôh, ktoré ženy skutočne zbožňujú. Sú intenzívne, vášnivé a sústredené primárne na tvoje uspokojenie. Nájdeš medzi nimi aj tú svoju najobľúbenejšiu?

Polohy, ktoré ženy milujú

Cowgirl

Táto poloha je jednoznačnou cestou k tvojmu uspokojeniu. Umožňuje ti regulovať tempo aj hĺbku prenikania, čo mnohé z nás považujú za vzrušujúce. Všetko je len v tvojich „rukách“.

Mužov by sme v tomto prípade mohli rozdeliť do dvoch skupín. Prví sú takí, ktorí milujú, keď je žena hore, riadi celú situáciu sama a oni si iba užívajú pohľad na ňu. A na druhej strane sú takí, ktorých môže vyviesť z miery a zneistiť skutočnosť, že nie sú pánmi situácie.

milovanie
zdroj: Pixabay/StockSnap

Tajomstvo lotosového kvetu

Táto tantrická poloha sa zdá byť pre niektoré ženy veľmi zmyselná a intímna, pretože umožňuje intenzívny telesný kontakt. V podstate neumožňuje žiadne zbesilé pohyby, takže je naozaj pomalým a nežným spojením. Ideálna pre všetky romantičky. Avšak pre niektorých mužov môže byť nepohodlné udržiavať stabilnú polohu a slobodne sa pohybovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating