požiadavky na partnera

Každá z nás má iný vkus na mužov. Ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí. Tým, že sme každý tak trocha iný a originálny, je to viac ako dobré, pretože si tak každá z nás môže nájsť toho svojho pravého, ktorý bude spĺňať všetky požiadavky na vzhľad, povahu, ale aj správanie. Čo však všetky ženy spája pri výbere partnera, sú požiadavky, ktoré sú tu už niekoľko rokov zaužívané, ale aj veľmi dôležité. Tieto vlastnosti však má len pravý gentleman. Vyber si takého.

Tak, ako muži majú určité požiadavky na svoju potencionálnu partnerku, aj my ženy u všetkých mužov hľadáme určité vlastnosti.

Aj napriek tomu, že jednej sa páčia chlapi, ktorí si vedia povedať svoj názor, druhej sa zasa páčia takí, ktorí svoj názor nepresadzujú. Všetky však spája to, že od budúcich polovičiek vyžadujú tieto 3 dôležité veci. Toto by proste mal mať každý muž, aby ho žena mohla brať ako potencionálneho partnera.

1. Slušné správanie

Gentleman nie je chlap z 19. storočia. Je to určitá dávka slušného správania, vyžarovania mužskej energie, nie však arogancie, ale aj isté dodržiavanie etiky, čo niektorým v dnešnej dobe chýba. Gentlemani ale nevymreli, preto nezabúdaj na to, že aj napriek tomu, že sa doba posunula, každý chlap by mal mať aspoň trocha takéhoto správania v sebe.

gentleman
zdroj: instagram/liganakts

Otvorenie dverí na aute či pri vstupe do reštaurácie alebo ovládanie gentlemanských pravidiel nie je výsada, ale bežné správanie správneho chlapa. Každá z nás chce mať vedľa seba upraveného a príjemného muža, ktorý vie viesť konverzáciu na úrovni a bude sa k nám správať s úctou a rešpektom. Preto od tejto požiadavky nikdy neupúšťaj.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating