Nájsť lásku svojho života je ťažké. Len zriedka sa stane prípad, kedy ju máš „pod nosom“ a nájde si ťa sama.

Príčin, prečo si nemôžeme nájsť niekoho, kto by nás ľúbil, je veľa. No dnes ti prinášam článok, v ktorom sú uvedené zlozvyky, ktoré robíš a vôbec ti nepomáhajú, ak chceš mať niekoho takého v svojom živote. 

Snažíš sa až príliš moc čítať ľudí

V hlave si prehrávaš všetko, čo povedali, analyzuješ ich správanie a snažíš sa ísť hlbšie. Vždy chceš vedieť, čo sa im preháňa hlavou, no niekedy je to skôr na škodu. Ak sa ti teda niekto páči, nemala by si sa snažiť ho pochopiť hneď na začiatku, pretože mu to môže prekážať.

zdroj: Photo by Thibault Debaene on Unsplash.com

Málo si veríš a si hanblivá

Máš nízke sebavedomie a vôbec si neveríš. Keď ti niekto povie pekné slová si zahanbená a nevieš, ako sa máš tváriť. Pre mužov je ťažké chodiť s tebou von, pretože aj keď ti posielajú signály, nechytáš sa. Nereaguješ a vyhýbaš sa očnému kontaktu.

Veľmi rada plánuješ veci do úplného konca

Chceš mať všetko do poslednej bodky naplánované a hneváš sa, ak niekto poruší tvoj harmonogram. Nemáš rada, keď niekto mešká, keď ti niekto pripraví prekvapenie alebo spontánny výlet. Svoj program máš vypočítaný presne na hodiny a keď ho niekto zmení, máš pokazenú celú náladu a je ti jedno, že to bolo v rámci dobrej veci.

Nesnažíš sa nikdy urobiť prvý krok

Nikdy len tak nezačneš spontánne flirtovať a nikdy nezačneš sama od seba s niekým rozhovor. Podľa teba vždy musí urobiť prvý krok muž, aby prejavil, že má o teba záujem. Hoci žijeme v 21. storočí, nechceš svoj názor zmeniť.

Príliš veľa pracuješ

Máš rada svoj život, kde ráno vstaneš a pracuješ. Pracuješ na sebe, na svojej kariére, na spokojnom živote… Nemáš moc voľného času, pretože všetok čas obetuješ práci. Práca je tvoja priorita, preto ti nezostáva miesto a čas na nájdenie lásky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.