pexels.com

Nechcem, aby si so mnou sledoval západ slnka, ak budeš v noci preč. Sleduj so mnou západ slnka len vtedy, ak vieš, že so mnou budeš aj pri jeho východe.  

Večer nechcem hovoriť o veciach, na ktorých nezáleží a budú ráno zabudnuté. Chcem hovoriť o svetle a o tme, o snoch, cieľoch a prekážkach. O tebe a o mne, o našej neobyčajnej láske.

Ak na toto nemáš čas, nemáš čas ani na mňa. 

Netráv so mnou čas, ak chceš byť s niekým iným. Buď so mnou len vtedy, keď si na to naozaj pripravený. Keď si pripravený na to, aby si tu zostal. Aby sme si urobili dlhé nočné prechádzky mestom, aby sme chodili na večere, aby sme spolu v nedeľu oddychovali.

Nedávaj mi iba polovicu tvojho času, keď chcem celý čas a plnú pozornosť. 

Nevolaj mi v noci, ak nemáš v pláne volať mi pravidelne. Zavolaj mi preto, pretože to budeš chcieť urobiť. Preto, lebo nebudeš môcť zaspať bez môjho hlasu – tak ako ja.

Zavolaj mi, pretože nebudeš chcieť počuť nikoho iného, len mňa. 

Nepýtaj sa ma na intímne otázky, ak nechceš odpovedať na tie moje. Nepýtaj sa ma na detstvo, ak mi nič nepovieš o svojom. Nepýtaj sa ma na moju rodinu, ak mi nepovieš o svojich súrodencoch.

Nepýtaj sa ma na mojich bývalých priateľov, ak máš v pláne byť jedným z nich. Nepýtaj sa ma, či bolo moje srdce zlomené, ak máš v pláne zlomiť ho tiež.

Opýtaj sa ma toto všetko vtedy, keď budeš pripravený ma milovať. Keď budeš pripravený na to, zostať tu celú noc. 

Nechcem, aby si ma miloval len trochu. Nechcem tvoju polovičnú lásku. Prosím, príď do môjho života vtedy, keď budeš vedieť, že je to jediné miesto, kde chceš byť. Že je to miesto, kde si najradšej.

Vtedy spolu môžeme pozerať západ slnka. A ja budem mať istotu, že budeme pozerať aj jeho východ. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating