Niekedy sa to stane a pohádaš sa s niekým aj napriek tomu, že si to nechcela. Máš potom výčitky svedomia a chcela by si to urovnať. Ako na to? Niekedy ti pomôže znamenie danej osoby, či už ide o tvojho priateľa, kamošku alebo sestru. 

Máme pre teba jednoduchý návod, ktorý by mal na jednotlivé znamenia fungovať. Ak sa najbližšie s niekým pohádaš, skús sa s ním alebo s ňou udobriť týmto spôsobom. Možno budeš sama prekvapená, aké jednoduché to tak bude.

Baran

Nechoď okolo horúcej kaše a na rovinu povedz, že ťa to mrzí. Povedz rovno, čo si urobila zle, aby Baran vedel, že svoje ospravedlnenie myslíš naozaj vážne. Ak si dokážeš priznať chybu, bude vidieť, že to nie sú len prázdne slová.

Býk

Býk chce niekedy počuť, že on mal pravdu. Ak sa mu najbližšie budeš ospravedlňovať, začni so slovami, že vieš, že to myslel dobre alebo že mal pravdu. Ich tvrdohlavosť sa v tomto naozaj nezaprie.

Blíženci

Ak sa pohádaš s Blížencami, skús to obrátiť na humor. Po hádke ponúkni rýchle ospravedlnenie, ktoré zaobaľ do niečoho vtipného. Z takéhoto ospravedlnenia bude mať dotyčný lepší pocit a napokon ti určite povie, že je všetko v poriadku.

Rak

Ak sa pohádaš s Rakom, pri uzmierení musíš byť jemná, pozorná a chápavá. Rak je citlivé znamenie a hádky neznáša najlepšie. Maj s ním trpezlivosť a naozaj mu daj najavo, že ti to je ľúto. Jeho odpustenie si musíš zaslúžiť.

Lev

Lev chce byť rád stredobodom pozornosti a je tomu tak aj po hádke. Prídi za ním a „odpros“ ho pomocou lichôtok. Ak k tomu pridáš aj nejakú maličkosť v podobe hmotného darčeka, máš určite vyhraté.

Panna

Pre Panny sú dôležité nielen slová, ale aj skutky. Ak ťa vaša hádka naozaj mrzí, skús si Pannu udobriť nejakou aktivitou. Využi napríklad to, aké sú čistotné a poriadkumilovné a urob niečo v domácnosti, napríklad poupratuj.

Váhy

Udobriť si Váhy môže byť niekedy veľmi zdĺhavé a náročné. Ak sa urazia alebo nahnevajú, nedokážu odpustiť rýchlo, aspoň navonok nie. Budeš sa musieť snažiť a ukázať, že ťa to naozaj mrzí. Možno sa budeš musieť aj opakovať, aby Váham naozaj došlo, že to myslíš vážne.

Škorpión

Podobne ako Panna, aj Škorpión si potrpí skôr na skutky. Pokojne môže ísť aj o veľké a okázalé gestá. Ak sa chceš ospravedlniť, urob to vo veľkom štýle, obyčajným prepáč si to pravdepodobne nevyžehlíš.

Strelec

Ak sa chceš ospravedlniť Strelcovi, urob to jemne a milo. Ak ide o tvoju polovičku, zapoj pokojne aj nejakú romantiku. Strelec je citlivý a to, čo povieš alebo urobíš, si zapamätá. Dobre preto rozmýšľaj, ako sa k udobreniu postavíš.

Kozorožec

Pre Kozorožca je úprimnosť naozaj veľmi dôležitá. Ak sa mu chceš ospravedlniť, povedz naozaj to, čo si myslíš, aj za cenu, že to nie je presne to, čo chce počuť. V tomto prípade tvoju čestnosť ocení viac než akékoľvek presladené reči.

Vodnár

Ak si chceš  udobriť Vodnára, ponúkni mu riešenie, ako by ste to mohli vyriešiť. Navrhni mu, aby sa aj on k danému problému vyjadril. Možno ti povie, ako by to vyriešil a spoločne dôjdete k záverečnému riešeniu. Dôležité je, aby ste sa o tom rozprávali spoločne, komunikácia je v tomto prípade dôležitá.

Ryby

Ak chceš urovnať konflikt s Rybami, zahraj na ich citlivú stránku. Ak zo seba urobíš obetného baránka, pravdepodobne ti odpustia, pretože nemajú radi, ak sa niekto trápi alebo trpí. Toto by si však nemala zneužívať a svoje ospravedlnenie by si mala myslieť vážne. Ak zapojíš romantiku, si na dobrej ceste.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.