thoughtcatalog.com

Milá sestra.

Keď sme boli mladšie chcela som byť presne ako ty. Otravovala som ťa, keď prišli ku nám tvoje kamarátky. Počúvala som pesničky podľa tvojho vkusu, hoci sa mi nepáčili. Počas prvej Superstar som fandila Jarošovi, len kvôli tebe. Neustále som ti brala oblečenie alebo vyzvedala. Bola som rada, keď si ma strážila. Ty si to však neznášala. Často si mi to dala pekne vyžrať.

Pamätáš sa na to? Na všetky naše hádky, ktoré skončili plačom. Podplácala si ma alebo jednoducho zapchala ústa, len aby som nešla žalovať mamine. Vtedy som povedala niečo, čo ľutujem doteraz. Kričala som na plné hrdlo ako veľmi ťa neznášam.

pexels.com

Nevedeli sme sa normálne porozprávať. Stále sme si robili napriek. Všetko zlé čo som spravila si si odskákala práve ty. Rodičia vždy potrestali len teba, tým najhorším trestom. Akým? Mala si svoju malú sestru na starosť.

Keď sa tak pozriem spätne, viem, že som nebola práve tá najlepšia sestra. Ale napriek tomu všetkému som ťa vždy ľúbila. Chcela som si získať tvoju pozornosť za každú cenu. Chcela som byť presne ako moja staršia sestra. V istom okamihu som si urobila z teba nepriateľku. Nikdy som ti to nepovedala, ale odpúšťam ti všetky jazvy a tiež aj vybitý zub. Dúfam, že mi odpustíš aj ty všetko zlé, čo som ti spravila.

pexels.com

Asi sme museli vyrásť, aby sa to zmenilo. Teraz nedokážem opísať to silné puto, čo je medzi nami. Niečo sa ale nezmenilo. Stále sa teším na naše dni. Kedy sedíme v obývačke a pozeráme spolu Priateľov. Spravíme si kávu a ideme sa porozprávať na balkón. Strácame pojem o čase. Vôbec nás nezaujíma, kde máme mobil. Pretože máme jedna druhú. Tieto dni síce nie sú tak často, ale o to viac si to vážime. Viem, že aj ty rada tráviš čas so mnou.

Milá sestra.

Som na teba hrdá. Aj keď si mala milión dôvodov ma niekedy prizabiť, stále si na mňa dávala pozor. Nepriznala si to, ale vždy si ma mala rada. Pretože súrodenecká láska je už raz taká.

Sme na vlas rovnaké, no zároveň odlišné. Nečudujem sa, že si nás starká mýli. Avšak naše povahy sú úplne iné. Teraz sa mi úplne trasú ruky a mám strach. Vždy si bola vzor a vždy ním aj budeš. Hoci si mi hovorila, nech si z teba beriem príklad. Si úžasná osoba. Prekonala si toho veľa. Mala veľa chvíľ, kedy si už nevládala ísť ďalej. Postavila si sa na vlastné nohy a stala sa silnou osobou. Nemôžem ti brániť žiť svoj život. Hoci aj bez nás. Zaslúžiš si toho oveľa viac ako si myslíš.

thoughtcatalog.com

Minule si mi povedala, že nemáš človeka, ktorý by ťa bezhranične ľúbi. Máš! Máš mňa, rodinu. Rodinu, ktorá ťa nikdy neopustí a bude ťa vždy milovať.

Ďakujem ti za všetko čo pre mňa robíš. Ďakujem, že mi veríš. Ďakujem za to silné puto, ktoré sme si vybudovali. Ďakujem, že si mi utrela slzy, keď som to potrebovala. Ďakujem, že pri mne vždy stojíš. Ďakujem, že ťa mám.

Moja milovaná sestra. Ľúbim ťa <3

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife