Ako sa muži zahrávajú so ženami

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na svete existuje mnoho mužov, ktorí sa so ženami len zahrávajú. Niekedy je naozaj ťažké rozlíšiť, či má vážny záujem alebo ťa len zbytočne motá. Na otázku „Ako sa muži zahrávajú so ženami,” nájdeš odpoveď v tomto článku. 

Muži majú komplikované povahy. Ak si aktuálne v rozpoložení, že sa s niekým stretávaš, všímaj si týchto 6 znakov, ktoré to odhalia. Buď pozorná.

Chce sa stretávať len občasne

Muž, ktorý nemá vážny záujem, nemá ani chuť na pravidelne stretnutia. Ak sa nechce pravidelne stretávať a túži len po krátkych schôdzkach, na ktorých si spolu užijete, je to jasný znak, že o vzťah nejaví záujem.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Je v kontakte aj s inými ženami

Muža, ktorý sa zahráva so ženami, spoznáš tak, že má vždy viaceré možnosti. Ak si si všimla, že má blízko k ďalším ženám, potom to s tebou nemyslí vážne. Zrejme si dobrá v posteli, a preto ťa má na plnohodnotné uspokojovanie.

 

Nepoznáš jeho priateľov a rodinu

Všetko závisí od toho, ako dlho sa s daným mužom stretávaš. Ak sa s ním poznáš len krátko, potom je úplne v poriadku, že nepoznáš jeho blízkych priateľov či rodinu. Problém nastáva vtedy, ak sa s dotyčným stretávaš dlhšie ako pol roka, no váš vzťah je len o pohlavnom styku. Toto je totiž jasný znak, že sa s tebou len zahráva.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating