Ako sa muži zahrávajú so ženami

Nezaujíma sa o tvoj osobný život

Ak to s tebou nemyslí vážne, tvoj život ho nezaujíma. Skutočný muž presne vie, čo robí žena, ktorá sa mu páči. Ak o tebe nič nevie, zrejme to bude tým, že o tebe nič vedieť ani nechce. Zamysli sa nad tým, prečo sa stretávate. Ak väčšina vašich stretnutí končí v posteli, tak si si odpovedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Píše a odpisuje len pred stretnutím

Mužská taktika typu, ako sa muži zahrávajú so ženami je taká, že odpisujú a píšu len vtedy, keď sa im to hodí. Ak sa blíži dohodnutý termín stretnutia a on zrazu odpovedá na správy rýchlosťou blesku, tak vedz, že mu ide len o jedno.

 

Používa len výhovorky

Muž, ktorý chce so ženou len spávať, urobí všetko preto, aby mu to uverila. Takíto muži sa prejavujú hlavne tým, že ti občas povedia drobné lichôtky, kúpia kvety či čokoládu. Ak začneš riešiť tému spoločnej budúcnosti, začne sa vyhovárať a pripomienkovať, že na to je ešte čas.

Vo vzťahu (aj v tom čerstvom) je dôležitá komunikácia. Ak v ňom pozoruješ tieto veci, maj sa na pozore, pretože to neveští nič dobré. V živote si zaslúžiš byť milovaná a nie využívaná. Ak chceš zistiť, že to na teba len hrá, prečítaj si týchto 9 fráz, ktoré používajú len falošní ľudia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating