Intímne tajomstvá

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá žena má tajomstvá, ktoré nikdy nechce mužovi prezradiť. Niektoré z nich môžu byť bežné, no iné môžu mať negatívny vplyv na intimitu vo vzťahu.

Na svete neexistuje žena, ktorá nemá žiadnu chybičku krásy, to ale neznamená, že by si sa mala za niečo hanbiť. Toto je 5 vecí, za ktoré sa ženy hanbia, no nemali by.

Malé prsia

Žena si v prvom rade musí uvedomiť, že je krásna taká, aká je. Každá z nás má nejaký nedostatok, ktorý ju trápi. Aj malé prsia sú krásne prsia. Skutočnému mužovi nezáleží na veľkosti tvojich pŕs, záleží mu na tom, aký si človek. Nezabúdaj, že ak máš malé prsia, nebude ťa bolieť chrbát keď budeš staršia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Veľké pysky

Pre niekoho môže byť téma s veľkými pyskami nepredstaviteľná, no aj za takéto veci sa ženy v posteli hanbia a patria medzi ich intímne tajomstvá. Mnohé ženy majú strach z toho, že keď to muž uvidí, nebude sa mu to páčiť. Netráp sa, mužom naozaj nezáleží na takýchto veciach. Zrelý muž totižto vie, že ako bola žena stvorená, sama nedokáže ovplyvniť.

 

Strach z očakávania

Niektoré ženy sa hanbia alebo respektíve boja toho, či budú v posteli dostatočne dobré na to, aby uspokojili svojho partnera. Strach môže spôsobiť to, že budeš v posteli ešte viac vystresovaná. Nemaj obavy z toho, aké máš v posteli zručnosti, ak vám to nebude fungovať, potom ťa čaká niekto iný. Ak nevieš ako muža dokonalo orálne uspokojiť, klikni SEM.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating