Dvojica sedí pri ohni
Unsplash/Courtney Clayton

Aj tebe sa stalo, že si s niekým randila, odmietol ťa, no aj napriek tomu žiarli na iných mužov, s ktorými sa stretávaš? Nemá na to ani najmenšie právo, keďže spolu nič nemáte, no stále sa ťa snaží kontrolovať a mať prehľad o tom, s kým a kde sa stretávaš. 

Takíto muži majú v sebe nejaký problém a ich správanie býva naozaj zvláštne. Niekedy sa nedá nájsť logické vysvetlenie, no niekedy áno. Veľmi často sa to deje z týchto 4 dôvodov.

Je nezrelý a vo vzťahoch neskúsený

Veľa vzťahov vo svojom živote ešte nezažil, preto poriadne ani nevie, ako sa má správať a čo má vôbec čakať. Aj keď ťa odkopol on, stále sa nevie zbaviť pocitu, že k nemu patríš, preto sa mu nepáči, ak sa stretávaš s niekým iným. Musíš mu to len vysvetliť, že každý idete teraz svojou cestou. Možno bude za takéto rady a usmernenie aj vďačný.

Myslí si, že mu patríš

Sebeckí a manipulatívni muži si môžu aj po rozchode myslieť, že im daná žena patrí, keďže bola istú dobu súčasťou ich života. Ak je to aj v tvojom prípade, bude ťažšie mu dohovoriť. Jeho ego je totiž tak silné, že si nenechá poradiť, až kým nenájde novú ženu, na ktorú upriami pozornosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating