Keď sa zamiluješ, jednoducho sa to stane. Každá z nás však ľúbi iným spôsobom. Rozdiely zodpovedajú odlišným typom osobností, no do veľkej miery má na to vplyv aj znamenie tvojho horoskopu.

Akým spôsobom miluješ ty? Čo od teba môže tvoj partner vo vzťahu očakávať? Zisti to podľa svojho znamenia.

Baran

Tvoja láska je vášnivá a svoje pocity dokážeš odvážne prejaviť. Niekedy možno až príliš, pretože keď niečo (alebo niekoho) chceš, najradšej by si to chcela hneď. Ak si zaľúbená, ostatní to o tebe vedia hneď, pretože to na tebe vidieť. Miluješ preto, pretože od toho druhého očakávaš, že ti lásku opätuje rovnakým spôsobom.

Býk

V láske si verná a trpezlivá a hľadáš niekoho, kto to dokáže oceniť. Na veci ideš radšej pomalšie, no si dôsledná a zmyselná. Tvoja zmyselnosť sa však niekedy prejavuje aj žiarlivosťou. Vernosť očakávaš aj od partnera, preto nie si ochotná sa s nikým o svoju lásku deliť.

Blíženci

Keď miluješ, miluješ celým svojím srdcom. S partnerom chceš tráviť všetok svoj čas a neustále vymýšľaš niečo, ako by ste sa zabavili. Urobila by si pre neho čokoľvek a vie, že sa na teba môže kedykoľvek spoľahnúť. Ak nájdeš niekoho s rovnakým zmýšľaním ako máš ty, dokážete sa spolu hodiny rozprávať.

Rak

Láska je pre teba tým najkrajším pocitom, ktorý si si doslova vysnívala. Si citlivá a so svojím partnerom chceš zdieľať všetky svoje pocity. Chceš, aby ste mali medzi sebou silné puto a aby ste si rozumeli. Si veľmi starostlivá, chceš pre neho len to najlepšie a podporuješ ho vo všetkom, čo robí. To isté však na oplátku očakávaš aj od neho.

Lev

Vo vzťahu túžiš po obdive, uznaní a rada si tak trochu stredobodom pozornosti. Si temperamentná a vášnivá, no zároveň kreatívna a hravá. Vo vzťahu sa nerada nudíš, no niekedy by si sa mala naučiť robiť aj kompromisy. Nemôže byť všetko podľa toho, ako by si ty chcela.

Panna

Nechceš mať poriadok len okolo seba, ale aj vo vzťahu. Niekedy nad všetkým príliš premýšľaš, kvôli čomu si dosť náladová. Páči sa ti, ak ťa partner zahŕňa pozornosťou a prejavuje ti, ako veľmi ťa ľúbi. To, čo dostávaš, však aj dávaš. Ak si ťa chlap získa, stáva sa z teba veľmi láskavá partnerka.

Váhy

Keď sa zamiluješ, často zabúdaš na seba a celý svoj život podriadiš partnerovi. Chceš, aby bol spokojný, tak hľadáš spôsoby, ako ho potešiť. Miluješ romantiku a zároveň túžiš po pozornosti a vernosti. Snažíš sa predchádzať konfliktom, no niekedy sa urazíš aj pre úplné maličkosti.

Škorpión

Vo vzťahu si veľmi vášnivá, no často zabúdaš uvažovať triezvou hlavou. Do všetkého sa bezhlavo vrháš bez toho, aby si si to premyslela. Niekedy sa necháš uniesť svojimi emóciami a žiarliš aj bez toho, aby ti dal partner na to nejaký dôvod. Mala by si sa naučiť krotiť svoju vášnivú povahu.

Strelec

Do vzťahu sa nevrháš bez rozmyslu, ale na všetko potrebuješ trochu času. Keď už sa zamiluješ, nemáš problém svoje city ukazovať. Neznášaš stereotyp, preto neustále vymýšľaš niečo, aby ste sa spolu nenudili. Vo vzťahu je pre teba veľmi dôležitá istá voľnosť a priestor, aby si sa mohla venovať svojmu vlastnému rozvoju.

Kozorožec

Lásku a vzťah berieš veľmi vážne a keď sa zaľúbiš, si verná a oddaná. Niekedy si však žiarlivá a nahováraš si, že ťa partner dostatočne nemiluje, aj keď pre neho robíš naozaj všetko a staráš sa o to, aby mu nič nechýbalo. Ty na prejavovanie lásky uprednostňuješ činy pred slovami.

Vodnár

Ak sa ti niečo nepáči, nerobíš nič podľa predpísaných pravidiel. Vo vzťahu je pre teba dôležitá sloboda a priestor pre teba a tvoje záľuby. Zároveň si ale veľmi kreatívna a hľadáš spôsoby, ako do vzťahu priniesť niečo zaujímavé, aby ste sa spoločne nenudili.

Ryby

Vo vzťahu miluješ celým svojím srdcom a si veľmi citlivá. Hľadáš preto vzťah, v ktorom sa môžeš otvoriť a prejaviť svoje emócie bez toho, aby si sa bála sklamania a neistoty. Niekedy si však hanblivá a čakáš, kým prvý krok urobí chlap.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.