Slovenská herečka

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Slovenská herečka podľa všetkého prežíva veľmi ťažké chvíle vo svojom živote. Ako informuje portál Nový čas tieto dni mali skončiť hospitalizáciou na psychiatri. Čo sa stalo?

Elena Podzámska je slovenská herečka, ktorú si môžeš pamätať napríklad zo seriálov Panelák, Chlapi neplačú alebo Sestričky. Slovenka bola aj úspešnou dabingovou herečkou a preslávila sa aj v divadle.

Slovenská herečka to nemala v živote vôbec jednoduché

Aj túto slovenskú herečku však zasiahla pandémia, kedy prišla o mnoho pracovných ponúk. Okrem toho sa Elene príliš nedarilo ani v osobnom živote.

Herečka mala byť podľa všetkého vydatá až dvakrát. Prvýkrát si mal jej srdce získať srbský muž – Siniša Bosančic. Po roku sa však mala rozviesť a druhýkrát si zobrala opäť zahraničného muža, vtedy jej učaroval Američan Shawn.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ešte počas tohto vzťahu však mala otehotnieť s iným mužom, ale ani s otcom jej dcérky jej to nevyšlo. Elena vraj niesla veľmi ťažko aj rozchod s láskou jej života, ktorým bol tanečník Matej Chren. S týmto o sedem rokov mladším mužom sa zoznámili počas tanečnej šou Let’s Dance.

Elena skončila na psychiatri

Herečka teda nemala v osobnom a milostnom živote vôbec šťastie, čo ju malo poznačiť. Ako sama priznala, posledné roky bola psychicky veľmi vyčerpaná, čo ju dovidelo až k vyhľadaniu odbornej pomoci. Podľa informácií Nového času však mala byť herečka dokonca hospitalizovaná na psychiatri v Pezinku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Podľa dostupných informácií sa mala Elena veľmi často cítila sama a nepomohli jej ani už spomínané neúspechy v pracovanej sfére, kedy sa z pomerne známej herečky zo seriálov a divadla prepadla medzi béčkových hercov. Všetko toto sa malo podpísať aj na jej psychike a podľa všetkého tak musela naozaj vyhľadať odbornú pomoc.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News